Najlepsze oferty na kartę z 5G

Play rozdaje 1200 GB przez rok w ofercie na kartę – kto może skorzystać?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W Play na kartę pojawiła się propozycja dla osób, które potrzebują naprawdę dużo internetu. Fioletowy operator bezpłatnie rozdaje 1200 GB, dzieląc je na równe pakiety przydzielane co miesiąc. Nie każdy korzystający z oferty prepaid w Play może jednak skorzystać z tej nowości.

Play rozdaje 1200 GB – kto może je otrzymać?

Fioletowy operator przygotował propozycję dla osób korzystających z ofert Play na Kartę i Internet na kartę w Play. To darmowe 1200 GB internetu, rozłożone na 12 pakietów po 100 GB (pakiet jest przydzielany co miesiąc). Niestety nie każdy może z tego skorzystać, bo promocja jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników pakietów cyklicznych z oznaczeniem 2x więcej GB po doładowaniu w aplikacji:

  • SOLO XL (bez limitu GB, 40 GB z pełną prędkością) za 35 złotych miesięcznie
  • SOLO XXL NEXT (bez limitu GB, 50 GB z pełną prędkością) za 40 złotych miesięcznie
  • 1000 minut na Ukrainę, nielimitowane rozmowy, SMS-y i 30 GB za 35 złotych miesięcznie
  • Miesiąc bez limitu GB (200 GB z pełną prędkością) za 50 złotych miesięcznie

Pakiety te można włączyć tylko w aplikacji Play24. Jeśli już mamy aktywowany jeden z nich, pozostaje nam odebrać bonus w postaci wspomnianych 1200 GB. Jak to zrobić? Wystarczy przejść w aplikacji Play24 do zakładki Dla Ciebie, kliknąć baner promocji i odebrać pierwsze 100 GB. Baner jest widoczny tylko dla tych klientów, którzy mają już jeden z powyższych cyklicznych pakietów i korzystają z najnowszej wersji aplikacji Play24 – zaznacza fioletowy operator. Kolejnych paczek po 100 GB nie musimy już sami aktywować, będą one przyznawane automatycznie przy okazji odnowienia danego pakietu cyklicznego.

Czytaj także: 15-lecie Play na polskim rynku – operator przypomina o swoich początkach

Play chce też zachęcić swoich klientów do korzystania z automatycznego doładowania z karty płatniczej. W tym celu fioletowy operator rozdaje po 100 GB internetu na 30 dni przy pierwszej płatności tego typu za min. 25 złotych. Cały czas jest też dostępna promocja 100 GB na start, polegająca na tym, że osoby przenoszące numer lub aktywujące nowy starter Play na kartę mogą jednorazowo aktywować darmowe 100 GB na 30 dni. Pakiet jest dostępny w aplikacji Play24 w zakładce Dla Ciebie > Pakiety > Internet.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy