Orange przedłuża tańsze połączenia

Orange przedłuża tańsze połączenia do Ukrainy i Wielkiej Brytanii

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Połączenia do Wielkiej Brytanii i Ukrainy w Orange będą tańsze przez dłuższy czas, niż zakładano. Operator poinformował o przedłużeniu aktualnych promocji i ofert. Przypominamy o ich szczegółach.

Orange przedłuża tańsze połączenia do tych krajów

Zacznijmy od Ukrainy. Pomarańczowy operator obniżył ceny wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych w Orange i nju mobile na ukraińskie numery komórkowe i stacjonarne do 29 groszy za minutę. Dotyczy to ofert na kartę oraz abonamentu, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Na tym jednak nie koniec.

Osoby przebywające na terenie Ukrainy i korzystające z abonamentu dostają 5 GB w roamingu. Ci, którzy mają ofertę na kartę i przebywają w Ukrainie, mogą skorzystać z obniżonych stawek za transfer danych. 1 GB kosztuje 14,36 złotych. Jednocześnie, w przypadku klientów, którzy korzystają z pakietów internetowych, limit GB w Strefie 1, czyli tak jak w Austrii, Czechach czy Francji będzie dostępny również na terenie Ukrainy – przypomina pomarańczowy operator. Orange przedłużył obowiązywanie wszystkich tych specjalnych ofert do końca kwietnia.

Również do końca kwietnia będą obowiązywać specjalne oferty w Orange Flex. Dostępny jest m.in. bezpłatny pakiet 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy na 30 dni. Żeby go otrzymać, wystarczy wpisać UKRAINA100 w polu kody promocyjne w aplikacji Orange Flex. Można też skorzystać z dodatkowych 10 GB w kraju i 5 GB na internet w roamingu dla tych, którzy przebywają w Ukrainie. Kody w tych przypadkach to odpowiednio UKR10 i UKR5GB. Oba wpisuje się w aplikacji w odpowiednim polu. Jakie konkretnie propozycje są dostępne dla poszczególnych grup klientów pomarańczowego operatora? Wyjaśnia to grafika na górze tego tekstu.

Czytaj także: Operatorzy nadal pomagają uchodźcom – wsparcie ofertowe to nie wszystko

Od 1 kwietnia Orange przedłuża na kolejne pół roku ofertę z obniżonymi cenami roamingu do Wielkiej Brytanii. Klienci indywidualni i biznesowi, którzy po 1 stycznia 2021 roku zawierali nowe umowy lub aneksy na abonament, mogą liczyć na atrakcyjniejszą ofertę.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy