Lenovo IdeaTab S2110 – konkurent dla Transformera?

Newsy

lenovo-ideatab s2110
Lenovo po raz kolejny próbuje swoich sił na rynku tabletów z Androidem. Chiński producent tym razem postanowił zapoznać nas bliżej ze swoim nowym urządzeniem o nazwie IdeaTab S2110. Tablet ten został wyposażony w podobną funkcjonalność jak popularne Transformery od Asusa – pozwala na łatwe umieszczenie w dedykowanej stacji dokującej, która może zostać złożona jak najzwyklejszy laptop. Do Sieci trafił niedawno film autorstwa Lenovo, w którym przedstawiony zostaje sam tablet oraz zawartość jego zestawu.

{youtube}iTv2VmQzMFc{/youtube}

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Sercem tabletu jest dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Ekran urządzenia wykonano w technologii IPS, posiada on przekątną 10.1″ i rozdzielczość 1280×800. Oprócz tego nowy IdeaTab S2110 został też wyposażony w dwa aparaty: 5 MPx z tyłu oraz 1,2 MPx z przodu tabletu.

Sugerowana cena za sam tablet w wersji 16 GB wynosi 400$, natomiast za wersję 32 GB przyjdzie nam zapłacić 430$. Opcjonalna stacja dokująca to wydatek rzędu 100$. Czy uważacie, że Lenovo IdeaTab S2110 ma szansę konkurować z Transformerami Asusa? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x