Jakiś czas temu pisałem na temat nowego smartfona oferowanego przez Samsunga z obsługą dwóch kart SIM jednocześnie. Nie wiadomo wtedy było czy urządzenie trafi do Polski. Jak się okazało chyba do tego nie dojdzie, ponieważ wczoraj w naszym kraju zadebiutował model Galaxy Y Duos.

Urządzenie posiada 3,14 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Pod obudową zaś skrywa procesor o częstotliwości pracy 832 MHz wspomagany 384 MB pamięci RAM. W modelu tym nie zabrakło również 160 MB pamięci wewnętrznej z dodatkową 2 GB kartą microSD, a także 3 megapikselowej kamerki. Smartfon posiada również akumulator o pojemności 1300 mAh oraz oczywiście obsługuje dwie karty SIM i posiada moduł WiFi b/g/n, Bluetooth 3.0 i GPS. Urządzenie działa pod kontrolą Gingerbreada. Sugerowana cena detaliczna do 599 złotych.

Ciekawe czy taki dual SIM będzie na Polaków interesującym rozwiązaniem.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.