oneplus 10 pro

Europejska cena OnePlus 10 Pro teoretycznie bez niespodzianki — nie warto się spóźniać

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Już za kilka dni oficjalnie poznamy OnePlus 10 Pro. W końcu ten smartfon zadebiutował w styczniu, ale wyłącznie w Chinach. Jak to zazwyczaj bywa, Państwo Środka traktowane jest zupełnie odrębnie i nie ma możliwości zestawiania tego rynku z innymi, a w szczególności ze Starym Kontynentem. Dlatego europejska cena OnePlus 10 Pro zdecydowanie jest jednym z punktów, który pozostał do odkrycia. Niemniej jeden ze sklepów zza zachodniej granicy postanowił ją ujawnić, więc… nie pozostaje nam nic innego, jak ocenić podejście matematycznej firmy. Już niezależnie od tego, jak zapowiada się specyfikacja techniczna OnePlus 10R.

Europejska cena OnePlus 10 Pro do przewidzenia, ale konkurencja po prostu już staniała

europejska cena oneplus 10 pro mediamarkt

Nic nie wskazuje na to, aby zaprezentowany za kilka dni OnePlus 10 Pro miał się jakkolwiek różnić od modelu, który ujrzał światło dzienne dwa miesiące temu. To wciąż będzie dokładnie ten sam smartfon, więc od razu pojawiają się komentarze o jego kiepskiej wytrzymałości. Dlatego od razu przejdźmy do tego, co kluczowe w tym materiale. Ile wynosi europejska cena OnePlus 10 Pro? 899 euro, a więc około 4200 złotych. Sporo? Względnie tak. Jeśli patrzeć na przykład na serię Galaxy S22, to względem cen wyjściowych, OnePlus odpowiada na podstawowy model Samsunga, ale techniczne celuje w Galaxy S22+. Tylko Koreańczykom zdarza się już oferować promocje, które stawiają w lepszym świetle S22+ względem OnePlus 10 Pro. Do tego w drodze jest seria Xiaomi 12, więc w tym roku matematyczna firma musi liczyć się z dodatkowym natłokiem konkurencji.

Zobacz też: Dezinformacja o uchodźcach zmienia swój charakter — jak teraz to wygląda?

Oczywiście marketing OnePlusa stara się ugryźć temat premiery 10 Pro od indywidualnej strony. Co to oznacza? Przekonamy się 31 marca, kiedy to tytułowy smartfon oficjalnie zostanie zaprezentowany na całym świecie. Zapewne pojawią się specjalne promocje i paczki, ale na szczegóły musimy jeszcze chwilę poczekać. Dajcie znać, o czym według Was powinien pomyśleć OnePlus?

Źródło: Reddit

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy