Nowe urządzenie od Samsunga w bardzo przystępnej cenie

Newsy

Samsung VR

 
Współpraca firm Samsung i Oculus zaowocowała (po raz kolejny) stworzeniem nowego zestawu wirtualnej rzeczywistości Gear VR, które zostało oficjalnie dzisiaj zaprezentowane.
Jak wcześniej zakładano, nowy Gear VR będzie kompatybilny z Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge +. W rzeczywistości, prawdopodobnie wszystkie smartfony producenta wprowadzone w tym roku będą współpracować z tym urządzeniem (ale nie jest jasne, czy modele „low-end” są wliczone). Pod względem designu, Gear VR wygląda całkiem podobnie do poprzednich zestawów. Największą jego atrakcją jest jednak cena – ostatni wariant kosztuje tylko 99 $ (w porównaniu do 199 $ za wcześniejsze modele).
 
Samsung VR
 
Przedstawiciele Samsunga poinformowali, że Gear VR będzie dostępny w USA już w listopadzie, tuż przed Czarnym Piątkiem. Następnie urządzenie będzie wydane w pozostałych częściach świata (producent mówi o „światowym rynku”, więc zakładamy, że urządzenie zostanie wydane w wielu regionach).
 
Czy planujecie kupić Samsung Gear VR, tym bardziej że będzie w przystępnej cenie?
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x