Samsung VR

 
Współpraca firm Samsung i Oculus zaowocowała (po raz kolejny) stworzeniem nowego zestawu wirtualnej rzeczywistości Gear VR, które zostało oficjalnie dzisiaj zaprezentowane.
Jak wcześniej zakładano, nowy Gear VR będzie kompatybilny z Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge +. W rzeczywistości, prawdopodobnie wszystkie smartfony producenta wprowadzone w tym roku będą współpracować z tym urządzeniem (ale nie jest jasne, czy modele „low-end” są wliczone). Pod względem designu, Gear VR wygląda całkiem podobnie do poprzednich zestawów. Największą jego atrakcją jest jednak cena – ostatni wariant kosztuje tylko 99 $ (w porównaniu do 199 $ za wcześniejsze modele).
 
Samsung VR
 
Przedstawiciele Samsunga poinformowali, że Gear VR będzie dostępny w USA już w listopadzie, tuż przed Czarnym Piątkiem. Następnie urządzenie będzie wydane w pozostałych częściach świata (producent mówi o „światowym rynku”, więc zakładamy, że urządzenie zostanie wydane w wielu regionach).
 
Czy planujecie kupić Samsung Gear VR, tym bardziej że będzie w przystępnej cenie?
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.