Motorola wprowadza na rynek dwa nowe smartfony, które debiutują w sieci komórkowej Celluar o nazwie Electrify 2 i Defy XT.

Motorola Electrify 2 to urządzenie, które zostało wyposażone w ekran o przekątnej 4.3 cala, wykonany w technologii ColorBoost  i wyświetlający obraz w rozdzielczości qHD. Pod obudową zaś znajdziemy dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1.2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wbudowanej oraz baterię o pojemności 1780 mAh. Dodatkowo smartfon wyposażony został w 8 Mgpx aparat. Urządzenie ma działać pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich. Warto również wspomnieć, że obudowa Electrify 2 została wykonana z Kevlaru. Cena rynkowa urządzenia nie jest znana. Przy umowie abonamentowej z uwzględnieniem rabatu kosztuje 180 dolarów.

https://www.youtube.com/watch?v=8kJzpYY9Rrc

Drugą propozycją Motoroli jest model Defy XT, która ma charakteryzować się zwiększoną odpornością. Urządzenie posiada wyświetlacz pokryty warstwą Gorilla Glass o przekątnej 3,7 cala wyświetlający obraz w rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Pod obudową smartfon skrywa jednordzeniowy procesor o częstotliwości 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 1 GB pamięci wewnętrznej, baterię o pojemności 1700 mAh oraz 5 megapikselowy aparat. Defy XT ma działać pod kontrolą Gingerbread. Cena urządzenie nie została na razie ujawniona.

https://www.youtube.com/watch?v=FV_5LT0Nhuw

W tym momencie nie wiadomo czy urządzenia zadebiutują też na innych rynkach.

Źródło: Phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.