LG-V10-photos-with-increased-luminosity---V10-logo-and-asymmetrical-top-display-visible.

LG V10 to intrygujący smartfon mający wprowadzić na rynek nieco świeżości i innowacji. Znane nam są już smartfony z dwoma ekranami, lecz koreański producent ma na to nieco inny patent. Ostatnio Internet zaczynają powoli zalewać zdjęcia przedstawiające rozwiązania działania takich dwóch ekranów, teraz zaś pojawiło się krótkie wideo. To może być mocne rozpoczęcie października.

Nadchodzący model od LG można przedstawić krótko: podwójne selfie, moc jak LG G4, a pamięci cała masa. LG V10 to smartfon, w którym znajdziemy dwa ekrany – jeden o przekątnej 5,7 cali, drugi zaś znajdujący się zaraz nad nim i przedstawiający skróty do programów. Jednostką napędzającą ma być Snapdragon 808 znany nam z LG G4 w towarzystwie 3 GB RAM. W kwestii pamięci masowej, użytkownicy dostaną aż 64 GB przestrzeni, a dodatkowo będą mogli ją rozszerzyć.

Z tyłu urządzenia znajduje się 16 megapikselowa kamera. Na froncie LG V10 widzimy za to dwa aparaty umieszczone tuż obok drugiego ekranu. Oficjalna prezentacja smartfona nastąpi już za kilka dni, 1 października. Może nie jest to najpotężniejszy telefon tego roku, nie zmienia to jednak faktu, że jest najbardziej interesujący. O czym świadczy powyższy teaser. Czekamy!

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.