lg class oficjalnie premiera prezentacja metal aluminium

Pojawienie się LG Class w Internecie wywołało różne emocje. Jednym model przypadł do gustu, inni uznali go za brzydkiego. I choć należę do tej drugiej grupy, to po zobaczeniu tego filmu muszę stwierdzić, że się myliłem. Ten smarfon jest zdecydowanie ładniejszy niż na zdjęciach! Tylko czy to mu pomoże w walce o miejsce na rynku?

 

W serwisie YouTube możemy znaleźć wideo przestawiające unboxing nadchodzącego modelu od LG. Class może nie jest typowym smartfonem z półki premium, ale fakt metalowej obudowy sprawia, że zostaje pozytywnie wyróżniony na rynku. Słuchawka posiada 5 calowy ekran rozdzielczości HD. Jednostką napędzającą jest Snapdragon 410 wspierany przez 2 GB RAM. LG Class posiada również 16 GB pamięci wewnętrznej rozszerzalnej za pomocą karty microSD.

 

 

Producent zdecydował się na wykorzystanie 13 megapikselowej matrycy w aparacie głównym oraz 8 megapikselowej umieszczonej na froncie urządzenia. LG Class posiada baterię 2050 mAh i Androida Lollipop w wrsji 5.1. Jak na razie za smartfona trzeba zapłacić 339 dolarów, co patrząc po oferowanej specyfikacji jest kwotą dosyć sporą… Czy to będzie hit? Z pewnością tak, gdybyśmy tylko cofnęli się w przeszłość.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.