Mobilne wersje Max Payne i serii Grand Theft Auto w promocji!

Newsy

Max-Payne-840x473

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Gratka dla wszystkich fanów gier studia Rockstar, którzy przymierzają się do zakupu tytułów tego studia dostępnych na platformę Android. W sklepie Play obniżono bowiem ceny wszystkich produkcji tego studia: mobilnej edycji gry Max Payne i GTA.

 

 

gta-sa-android

 

 

W ofercie znajdziemy:

 

Max Payne Mobile –  8,99 złotych
GTA: Chinatown Wars – 13,75 złotych
Grand Theft Auto III – 13,75 złotych
Grand Theft Auto: Vice City – 13,75 złotych
Grand Theft Auto: San Andreas – 22,99 złotych

 

Z oferty na szczególną uwagę zasługuje GTA San Andreas i Max Payne. Gier z serii GTA nikomu przedstawiać nie trzeba, natomiast serię Max Payne kojarzą głównie starsi gracze. To wielokrotnie nagradzana gra akcji, której port na system Android pojawił się trzy lata temu. Fabuła opowiada historię wrobionego w morderstwo tajniaka, który ucieka z więzienia. Stara się oczyścić swoje imię i odkryć, kto stoi za morderstwem jego rodziny. W grze zadebiutował interesujący system Bullet time – strzelaniny w spowolnieniu, który w połączeniu z mrocznym klimatem wyznaczył nowe standardy dla tego typu gier.

 

Rockstar nie podał daty zakończenia promocji, dlatego jeśli tylko planujecie kupno któregoś z tytułów tego cenionego dewelopera nie zwlekajcie – oferta jest atrakcyjna i na kolejną z pewnością trzeba będzie zaczekać kilkanaście tygodni.

 

 Źródło: sklep Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x