Max-Payne-840x473

 

 

Gratka dla wszystkich fanów gier studia Rockstar, którzy przymierzają się do zakupu tytułów tego studia dostępnych na platformę Android. W sklepie Play obniżono bowiem ceny wszystkich produkcji tego studia: mobilnej edycji gry Max Payne i GTA.

 

 

gta-sa-android

 

 

W ofercie znajdziemy:

 

Max Payne Mobile –  8,99 złotych
GTA: Chinatown Wars – 13,75 złotych
Grand Theft Auto III – 13,75 złotych
Grand Theft Auto: Vice City – 13,75 złotych
Grand Theft Auto: San Andreas – 22,99 złotych

 

Z oferty na szczególną uwagę zasługuje GTA San Andreas i Max Payne. Gier z serii GTA nikomu przedstawiać nie trzeba, natomiast serię Max Payne kojarzą głównie starsi gracze. To wielokrotnie nagradzana gra akcji, której port na system Android pojawił się trzy lata temu. Fabuła opowiada historię wrobionego w morderstwo tajniaka, który ucieka z więzienia. Stara się oczyścić swoje imię i odkryć, kto stoi za morderstwem jego rodziny. W grze zadebiutował interesujący system Bullet time – strzelaniny w spowolnieniu, który w połączeniu z mrocznym klimatem wyznaczył nowe standardy dla tego typu gier.

 

Rockstar nie podał daty zakończenia promocji, dlatego jeśli tylko planujecie kupno któregoś z tytułów tego cenionego dewelopera nie zwlekajcie – oferta jest atrakcyjna i na kolejną z pewnością trzeba będzie zaczekać kilkanaście tygodni.

 

 Źródło: sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg