Psi patrol hbo go max

Hit, na który czekali rodzice wraca na HBO Max – świetne nowości w bibliotece

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Dzisiejsze nowości na HBO Max to przede wszystkim wielki powrót wyczekiwanego przez rodziców i dzieci hitu. „Psi Patrol” w końcu dostępny jest na platformie, choć wcześniej można było go oglądać na HBO GO. Jednak w dniu premiery HBO Max w Polsce, nowość zniknęła z oferty i jak widać, powrót do biblioteki zajął sporo czasu. Spójrzmy więc na dzisiejsze nowości, które trafiły do HBO Max.

Nowości w HBO Max – Psi patrol powraca w końcu na platformę

Hbo Max

Długo przyszło czekać rodzicom na to, by nowy „Psi Patrol” pojawił się na HBO Max. To był jeden z tych tytułów, o który najczęściej pytano w komentarzach po debiucie platformy w Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ „Psi Patrol” był dostępny wcześniej na HBO GO, a z niewiadomych przyczyn nie trafił od razu do HBO Max. Zresztą podobnych produkcji było znacznie więcej, ale jak widać HBO powoli przywraca swoją bibliotekę do pierwotnego stanu. I bardzo dobrze, bo w końcu zniknęło wtedy bardzo dużo dobrych filmów oraz seriali.  Spójrzmy teraz na listę nowości, które trafiły dziś na HBO Max.

  • Psi Patrol Film (2021) [+ napisy]
  • Wallace & Gromit: Kwestia tycia i śmierci
  • Świat, który nadejdzie
  • All American: Homecoming [S01E05] [+ audio, + napisy]
  • Biuro Ochrony Magii [15 odcinków] [+ audio]
  • Lepsze życie [S05E04] [+ audio, + napisy]
  • Naomi [S01E03] [+ audio, + napisy]
  • Nasza bandera znaczy śmierć [2 odcinki] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Smog w Polsce – jakie aplikacje warto teraz zainstalować?

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę z powyższej listy? Fani starszych animacji poklatkowych mogą spokojnie odpalić jeden z największych klasyków gatunku, czyli „Wallace & Gromit: Kwestia tycia i śmierci”. To produkcja, która trwa zaledwie pół godziny, ale oferuje naprawdę dużo doskonałej rozrywki, a duet Wallace i Gromit to jedna z najbardziej ikonicznych par w popkulturze. Coś dla młodszych i dorosłych widzów jednocześnie. Cieszyć może też to, że na HBO Max pojawiły się nowe odcinki serialu „Nasza bandera znaczy śmierć”. Zapowiada się, że cały sezon będzie na tym samym, czyli równym i szalonym poziomie. W końcu za opowieść wziął się Taika Waititi. Zdecydowanie będzie co robić w najbliższym czasie.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy