wiosenne bonusy w Orange

Wiosenne bonusy w Orange na kartę i zmiany w ofercie Flexa

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W Orange pojawiły się właśnie wiosenne bonusy. Zmiana pogody stała się okazją dla pomarańczowego operatora do rozdania swoim klientom drobnych prezentów. To m.in. bezpłatne pakiety internetu.

Wiosenne bonusy w Orange

wiosenne bonusy w Orange

Wczoraj pomarańczowy operator ogłosił promocję, w ramach której można otrzymać nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu na 5 dni. Z propozycji mogą skorzystać osoby mające ofertę na kartę, z wyjątkiem taryfy Zawsze bez limitu. Wystarczy wysłać SMS-a o treści WIOSNA pod numer 364. Czas na to jest do 25 marca. Przy aktywnej usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej lub cyklicznej aktywacja promocji spowoduje automatyczną migrację do usługi Rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich + pakiet GB – zaznacza Orange.

Dziś operator ogłosił kolejną propozycję. Osoby, które po raz pierwszy zarejestrują się do aplikacji lub konta Mój Orange swoim adresem e-mail lub numerem telefonu, otrzymają 100 GB internetu do wykorzystania przez miesiąc. Jeśli zarejestrujecie się adresem e-maili i macie np. 3 telefony na kartę, to każdy dostanie po 100 GB. Otrzymacie je w ciągu 24 godzin – wyjaśnia Orange. Po pierwszym zalogowaniu z wykorzystaniem numeru telefonu bonus zostanie przyznany tylko na ten numer. Czas na skorzystanie z propozycji jest do 31 maja.

Co nowego w Orange Flex?

wiosenne bonusy w Orange

W ostatnim czasie pomarańczowy operator zmienił ofertę Orange Flex. Konkretnie chodzi o nowe plany, z których mogą korzystać nowi użytkownicy Flexa, ale również ci obecni (zmieniając je w aplikacji). Obecna oferta prezentuje się następująco:

  • 15 GB za 25 zł miesięcznie (bez zmian)
  • 30 GB za 30 zł miesięcznie (bez zmian)
  • 45 GB za 35 zł miesięcznie + #hello5G (nowość)
  • 80 GB za 50 zł miesięcznie + #hello5G (odświeżony)
  • 150 GB za 80 zł miesięcznie + #hello5G (odświeżony)

Wszystkie plany zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu UE, a także Social Pass, czyli możliwość korzystania z popularnych komunikatorów i aplikacji społecznościowych bez zużywania pakietu danych. Chodzi m.in. o Facebooka, Instagrama, Twittera, TikToka, Messengera, WhatsApp’a, Telegram oraz Viber.

Czytaj także: Masz dość Exynosa? Samsung podobno pracuje nad smartfonem z flagowym MediaTekiem

Do tej pory z #hello5G mogli korzystać jedynie posiadacze najwyższego planu komórkowego. Teraz taka możliwość istnieje w trzech planach, spośród których najtańszy kosztuje 35 zł miesięcznie.

źródło: Blog Orange, mat. prasowe

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy