Chiński portal opublikował recenzję najnowszego smartfona Sony, który to ma być flagowym modelem producenta. Stąd też w końcu zostało ujawnione trochę więcej informacji niż ostatnio.

Smartfon posiada 4,6 calowy ekran wykonany w technologii LCD i pracujący w rozdzielczości 720p. Pod obudową zaś skrywa dwurdzeniowy procesor Snapdragon MSM8960 o częstotliwości 1.5 GHz z układem graficznym Adreno 225 i 1 GB pamięci RAM. Telefon ma pracować początkowo pod kontrolą Ice Cream Sandwich z nakładką Sony. Urządzenie waży 127 gramów, zaś jego grubość wynosi 8.6 mm.

Uważni Czytelnicy zapewne zauważą, że smartfon stylizowany jest na urządzenia z rodziny Arc. Ponadto na obudowie widnieje napis Sony Ericsson, ale jak informuje portal, z którego pochodzą te zdjęcia, egzemplarz, który dostali jest wersją inżynierską i w trakcie masowej produkcji w logu będzie widnieć wyłącznie napis „Sony”. Smartfon ma się również wyróżniać brakiem fizycznych klawiszy. Poniżej publikuję zdjęcia urządzenia. Jeżeli chcecie przeczytać pełną, oryginalną wersję recenzji to zapraszam pod ten adres: >LINK<.

Źródło: eprice.com.hk

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.