Sony Xperia Hayabusa – więcej informacji

Newsy

Chiński portal opublikował recenzję najnowszego smartfona Sony, który to ma być flagowym modelem producenta. Stąd też w końcu zostało ujawnione trochę więcej informacji niż ostatnio.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Smartfon posiada 4,6 calowy ekran wykonany w technologii LCD i pracujący w rozdzielczości 720p. Pod obudową zaś skrywa dwurdzeniowy procesor Snapdragon MSM8960 o częstotliwości 1.5 GHz z układem graficznym Adreno 225 i 1 GB pamięci RAM. Telefon ma pracować początkowo pod kontrolą Ice Cream Sandwich z nakładką Sony. Urządzenie waży 127 gramów, zaś jego grubość wynosi 8.6 mm.

Uważni Czytelnicy zapewne zauważą, że smartfon stylizowany jest na urządzenia z rodziny Arc. Ponadto na obudowie widnieje napis Sony Ericsson, ale jak informuje portal, z którego pochodzą te zdjęcia, egzemplarz, który dostali jest wersją inżynierską i w trakcie masowej produkcji w logu będzie widnieć wyłącznie napis „Sony”. Smartfon ma się również wyróżniać brakiem fizycznych klawiszy. Poniżej publikuję zdjęcia urządzenia. Jeżeli chcecie przeczytać pełną, oryginalną wersję recenzji to zapraszam pod ten adres: >LINK<.

Źródło: eprice.com.hk


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x