Nexus 7 16 GB wraca do sprzedaży

Newsy

Parę dni temu pisaliśmy na portalu o wstrzymaniu sprzedaży pojemniejszej wersji tabletu sygnowanego logiem Google. Przyczyną tego stanu rzeczy była zbyt mała liczba wyprodukowanych egzemplarzy tego urządzenia, a co za tym idzie w bardzo krótkim odstępie czasu magazyn został wyczyszczony. Od wczoraj zaś konsumenci, którzy chcą nabyć Nexusa 7 w wersji z 16 GB pamięcią wewnętrzną mogą już to zrobić bez przeszkód.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Początkowo sądzono, że klienci będą musieli poczekać na niego nawet więcej niż miesiąc. Postanowiono jednak zaangażować większość linii produkcyjnych Asusa w celu uruchomienia jak najszybciej możliwości zbierania kolejnych zamówień. Podobno tablet ma trafić do pozostałych państw europejskich jeszcze w tym miesiącu. Niestety nie wiadome jest tylko to czy do tych państw zaliczono również Polskę.

Źródło: slashgear


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x