Parę dni temu pisaliśmy na portalu o wstrzymaniu sprzedaży pojemniejszej wersji tabletu sygnowanego logiem Google. Przyczyną tego stanu rzeczy była zbyt mała liczba wyprodukowanych egzemplarzy tego urządzenia, a co za tym idzie w bardzo krótkim odstępie czasu magazyn został wyczyszczony. Od wczoraj zaś konsumenci, którzy chcą nabyć Nexusa 7 w wersji z 16 GB pamięcią wewnętrzną mogą już to zrobić bez przeszkód.

Początkowo sądzono, że klienci będą musieli poczekać na niego nawet więcej niż miesiąc. Postanowiono jednak zaangażować większość linii produkcyjnych Asusa w celu uruchomienia jak najszybciej możliwości zbierania kolejnych zamówień. Podobno tablet ma trafić do pozostałych państw europejskich jeszcze w tym miesiącu. Niestety nie wiadome jest tylko to czy do tych państw zaliczono również Polskę.

Źródło: slashgear

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.