htcsellsfactory

Chociaż od jakiegoś czasu znamy specyfikację, wersję oprogramowania oraz prawdopodobną datę premiery to nie było dane nam zobaczyć HTC One A9 w całej okazałości, a przede wszystkim w zapowiadanych sześciu kolorach.

Dziś do sieci wyciekło zdjęcie prezentujące wyżej wspomniane urządzenie w zapowiadanych wcześniej barwach.

htc-one-a9-aero-colors-840x504

Już wcześniej widzieliśmy, że designem One A9 przypomina  iPhone’a 6, ale żadne zdjęcia tak dobitnie tego nie pokazały jak te powyższe. Pytanie, czy firma przechodząca kryzys w ważnym dla siebie momencie kopiująca wygląd produktu swojego konkurenta nie popełnia delikatnie mówiąc.. dużego błędu.

Według źródeł, nowy produkt od HTC ma obronić się przede wszystkim jakością wykonania która ma stać na wysokim poziomie. Całe urządzenie ma zagościć na średniej półce. Przypominając, specyfikacja to Snapdragon 617, 2 GB RAM, 5-calowy wyświetlacz 1080p, 16 GB pamięci wewnętrznej, kamera główna 13 MP, czytnik linii papilarnych.

Premiera urządzenia już za tydzień, we wtorek 29 września. A wam jak się podoba specyfikacja, i przede wszystkim wygląd urządzenia? Nie uważacie, że jest to lekko kontrowersyjna propozycja?

Źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.