Pierwsze informacje na temat LG G5 wyciekły!

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
LG G5

 
LG G4 był powszechnie chwalony za jego aparat. Po 5 miesiącach od jego debiutu, pojawiły się pierwsze przecieki dotyczącego następcy flagowca. Anonimowe źródło rzuca światło na dwa parametry, które zobaczymy w telefonie. Pierwsza informacja dotyczy aparatu. Prawdopodobnie zobaczymy tu nowy sensor 20 MP (zrobiony przez Sony) o przekątnej 0,5 cala (jednen z największych dostępnych na rynku).
 
Przykładowo model G4 posiada przekątną 1 / 2,6″, tegoroczne flagowce Samsunga (S6,  S6 Edge, S6 Edge+, Note 5) i iPhone 6 / 6 Plus używają mniejszego sensora – 1 / 3″. Sony Xperia Z5 może pochwalić się obiektywem o wielkości 1 / 2.3″. Wszystkie te parametry oczywiście bije kamera Nokii PureView 808 ze średnicą 1 / 1.2″. Co ciekawe, wspomniany aparat od Sony dla modelu G5 będzie zrobiony jedynie dla LG i nie wykorzystają go inni producenci.
 
Ponadto źródło twierdzi również, że nadchodzący flagowiec firmy będzie zasilany przez układ Snapdragon 820. To raczej oczywista informacja, aczkolwiek LG rozwija również w międzyczasie własny chipset, więc prawdy dowiemy się za kilka miesięcy. Czekacie na kolejny (być może znowu plastikowy LG G5)?
 
Grafika zawarta powyżej to jedynie koncept!
 
źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy