samsung galaxy note 5 s6 edge+ oficjalnie kjsadkjbasd

 
Czy Samsung pracuje nad aktualizacją Android 6.0 dla swoich flagowców z 2015 roku? Nie jesteśmy pewni, czy to prawda, ale dowiedzieliśmy się, że koreański producent przygotowuje obecnie ważną, dużą aktualizację dla Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ i Galaxy Note 5. Informatorzy z sammobile pracują, aby zdobyć więcej informacji od ich własnych źródeł, ale w tym momencie wiemy, że kolejny udpate dla czterech urządzeń będzie znacznie większa niż dotychczasowe.
 
Ta nowa aktualizacja może wnieść do urządzeń Androida w wersji 6.0. Jest to jedyna nadchodząca „duża” zmiana w systemie. Z drugiej strony możliwe, jest szansa, że update skoncentruje się na wprowadzeniu większej stabilności systemu. Dla Galaxy S6 i S6 Edge możemy zobaczyć więcej funkcji z Note’a 5 i Galaxy S6 Edge+. Wersja firmware dla S6 Edge zmieni się z G925FXXU2COH2 do G925FXXU3COI6, gdzie skok z U2 na U3 jest dobrą wskazówką, że będziemy widzieć znaczne zmiany od strony użytkownika.
 
Android Mrashmallow dla Samsunga być może faktycznie nadejdzie szybciej, jednak Google musi najpier oficjalnie go wydać. Z wcześniejszych informacji wiadomo, że aktualizację otrzyma na pewno też Galaxy Note 4. Czekacie na tę wersję zielonego robota?
 
źródło: sammobile