Screen Off Memo z Galaxy Note 5 dostępny dla starszych flagowców od Samsunga

Aplikacje

samsung galaxy note 5 oficjalnie basdksakjsa

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Galaxy Note 5 być może nie jest rewolucyjny pod względem technicznym, a dla wielu wręcz uwstecznił się w stosunku do poprzednika. Jednak Samsung zawsze dodaje coś nowego pod kątem oprogramowania i nie inaczej było tym razem. Jednak to, co zostało dodane w systemie, zawsze może zostać przeniesione na starsze modele.

 

W takim razie tytułowe Screen Off Memo stało się dostępne dla poprzedników Galaxy Note 5. Jednak czym jest ta funkcja? Zamiast się rozpisywać, obejrzyjcie poniższy film:

 

 

Najprościej mówiąc – szybkie użycie S Pena na zablokowanym wyświetlaczu. Jednak co zrobić, aby móc cieszyć się tą funkcją na Galaxy Note 4 i Note 3? Nic prostszego – należy pobrać następującą aplikację: Klik! Zainstalować ją, uprzednio pozwalając systemowi instalować oprogramowanie z nieznanych źródeł, a następnie przyznać prawa administratora (ustawienia bezpieczeństwa), które z kolei umożliwią działanie aplikacji bez konieczności jej włączania – zostanie automatycznie wywołana.

 

Nie jest to oczywiście wielkie udogodnienie, ale z pewnością przyda się jeśli chcemy coś na szybko zapisać, gdy jesteśmy w biegu. To oczywiście dodatkowa zaleta serii Galaxy Note, w której S Pen na niemalże każdy kroku pokazuje swoje możliwości. Jednak czy użytkownicy Samsungów faktycznie często korzystają ze stylusa?

 

 

źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x