t-mobile wprowadza esim

Nowy starter internetowy T-Mobile – 30 GB za niewygórowaną cenę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Operator sieci T-Mobile zaprezentował dziś nowy starter internetowy. Może być on ciekawą propozycją dla osób, które potrzebują mobilnego dostępu do internetu i oczekują solidnego pakietu danych. Ile trzeba zapłacić za starter, gdzie jest on dostępny i jak wyglądają późniejsze opłaty związane z korzystaniem z internetu od magentowego operatora?

Starter internetowy T-Mobile

starter internetowy t-mobile

Nowy starter internetowy oferowany przez magentowego operatora od dziś jest dostępny w sprzedaży w sklepach Żabka. Jego cena wynosi 10 złotych, a osoby, które zdecydują się na jego zakup, otrzymają 30 GB internetu na miesiąc. Co z dalszymi opłatami? Niestety są już większe. Pakiet 30 GB będzie odnawiał się co miesiąc, co za każdym razem będzie wiązało się z opłatą w wysokości 20 złotych. Żeby utrzymać ciągłość dostępu do sieci, trzeba pamiętać o tym, aby doładowywać konto kwotą pozwalającą na odnowienie pakietu. Oprócz standardowych 30 GB użytkownicy mogą liczyć na bonusowe GB w taryfie GO! po doładowaniu. Przykładowo, doładowanie za 20 złotych oznacza bonus 7 GB.

Po zakupie startera należy zarejestrować numer i włożyć kartę SIM do wybranego urządzenia. Może to być np. smartfon, tablet lub modem. Po aktywacji karty można od razu zacząć korzystać z internetu. Magentowy operator twierdzi, że pakiet nie ma ograniczeń prędkości. Aktualny stan pozostałych GB do wykorzystania można sprawdzić w aplikacji Mój T-Mobile.

Poza 30 GB co miesiąc można włączyć również inne oferty i pakiety dostępne w ofercie T-Mobile, co oczywiście będzie się wiązało z wyższymi opłatami. Osobom, które oprócz internetu potrzebują również dzwonić, magentowy operator proponuje ofertę Bez Limitu L, która kosztuje 30 zł miesięcznie i zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 15 GB internetu, bonusowe 15 GB po doładowaniu i dostęp do usługi Supernet Video DVD.

Czytaj także: Koniec miejsca w rosyjskiej chmurze – kraj ma problem z przechowywaniem danych

Korzystając z oferty „Bez limitu L” klient może dodatkowo włączyć promocję „Rok Internetu za darmo”. Wówczas otrzyma nawet 12 Pakietów po 100 GB każdy: pierwszy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty Bez limitu L za 30 zł – przypomina T-Mobile. Niewykorzystane GB kumulują się na koncie.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy