Elon Musk zmienił imię

Elon Musk zmienił imię, żeby zakpić z przyjaciela Putina

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Elon Musk wprost uwielbia pajacować. Chociaż bardziej politycznie poprawne byłoby stwierdzenie, że Elona Musk uwielbia pajacować. Otóż szef Tesli i SpaceX wyzwał przedwczoraj Władymira Putina na pojedynek o Ukrainę. I nikt normalny nie traktował tego inaczej, jak formę żartu, który najlepiej zignorować. Sęk w tym, że to chyba nie jest cecha, którą przywódca Rosji sobie ceni, ponieważ jego zagorzali zwolennicy i przyjaciele połknęli haczyk, a Elona Musk wykorzystuje to do trollowania, czy jak kto woli, robienia z nich idiotów. No dobrze, ale co to za Elona? Otóż Elon Musk zmienił imię pod wpływem przywódcy Czeczenii.

Elon Musk zmienił imię

Wyzwanie Putina przez Elona Muska początkowo uznałem za słaby żart. Ot, nie ta liga. Okazuje się jednak, że towarzystwo skupione wokół rosyjskiego dyktatora, zamiast zignorować zaczepki miliardera, zaczęło na nie odpowiadać innymi zaczepkami. I tak ryba połknęła haczyk, a najbogatszy troll internetowy na świecie zaczął wodzić swoich oponentów za nos w internetowej pyskówce. Już poniższa grafika prezentująca Putina na niedźwiedziu i Elona Muska z miotaczem płomieni pokazuje, czego można się było spodziewać:

Elon Musk wyzwał Putina na pojedynek

I tak  czeczeński dyktator Ramzan Kadyrow, który słynie z tego, że dał Ukrainie czas na złożenie broni do 31 lutego odpowiedział na zaczepki Elona Muska w następujący sposób:

Elon Musk, mała rada: Nie porównuj swojej siły z siłą Putina. Jesteście w dwóch zupełnie innych ligach. I nie chodzi tu nawet o sztuki walki czy judo, na przykład. Jak Ty to widzisz? Czy Ty w czerwonym narożniku ringu bokserskiego jesteś biznesmenem i użytkownikiem Twittera, a Putin w niebieskim — światowym politykiem i strategiem, który budzi respekt na Zachodzie i w USA? Władimir Władimirowicz będzie wyglądał niesportowo, gdy pokona Ciebie, znacznie słabszego przeciwnika. Dlatego musisz napompować mięśnie, aby z łagodnego (zniewieściałego) Elona zmienić się w brutalnego Elona, którym musisz być. Proponuję trening w jednym z kilku ośrodków w Republice Czeczeńskiej: – Rosyjski Uniwersytet Sił Specjalnych: Tutaj przejdziesz szkolenie z broni palnej z mistrzami świata sił specjalnych, którzy w 2015 roku pokonali amerykańskie siły specjalne, jakby to było nic. 

– Akhmat Fight Club: To tutaj zostaniesz przeszkolony w zakresie przyjmowania ciosów – cechy niezbędnej w każdej walce. Pod okiem Abuzayeda Vismuradova nauczysz się szybko podnosić nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, dzięki czemu zyskasz nerwy ze stali. 

– Grozny Chechen State Television and Radio Broadcasting Company: Praktyka w murach Groznego, gdzie opowiedzą Ci o amerykańskich metodach czarnego PR oraz nauczą Cię, jak monitorować i aktualizować konta na portalach społecznościowych. 

Z Republiki Czeczeńskiej wrócisz jako zupełnie inna osoba — Elona. 

Elon Musk skwitował to w następujący sposób:

Dziękuję za propozycję, ale tak doskonały trening dałby mi zbyt dużą przewagę. Jeśli boi się walczyć, zgodzę się używać tylko lewej ręki, a nie jestem nawet leworęczny. Elona

Po czym zmienił swoje imię we wszystkich mediach społecznościowych z Elon na Elona. No cóż, gdyby dawali ordery za internetowy trolling, to Elon Musk powinien dostać najwyższe odznaczenie… znaczy Elona Musk.

Źródło: Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy