Oficjalne akcesoria dla Nexusa 7 już wkrótce

Newsy

nexus-7

Asus przygotowuje aktualnie zestaw kilku ciekawych akcesoriów dla swojego najnowszego tabletu, Nexusa 7 wyprodukowanego przy ścisłej współpracy z Google. Tajwański producent ma zamiar wprowadzić wkrótce do sprzedaży dwa różne modele etui dla tego urządzenia oraz dedykowaną stację dokującą, wykorzystującą rząd styków, które umieszczono z tyłu Nexusa 7.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

nexus7cover-635x460
Tańsza wersja etui dla Nexusa 7 została wykonana z tworzywa sztucznego, które jest bardzo elastyczne, a jego tył posiada identyczną fakturę co obudowa Nexusa. Do wyboru będzie kilka wersji kolorystycznych, a sugerowana cena wynosi niecałe 20$.

nexus7premium-635x460

Asus przygotował też etui w wersji premium, które zostało wykonane ze skóry. Dodatkowo wyposażono je w zabezpieczenia, które mają wpłynąć na ochronę urządzenia przed uderzeniami. Skórzane etui będzie sprzedawane w czterech różnych kolorach za cenę 40$.

nexus7dock-635x476

Do sklepów ma trafić też niebawem stacja dokująca, która umożliwi ładowanie Nexusa 7 oraz podłączenie do niej zewnętrznych głośników. Szkoda, żeAsus nie wyposażył jej w port HDMI umożliwiający wyświetlanie obrazu z tabletu na telewizorze. Cena za stację ma wynieść niecałe 50$.

Trzeba przyznać, że oryginalne akcesoria do Nexusa 7 nie należą do najtańszych, lecz nie dziwi to. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jak niewiele Asus zarabia na sprzedaży samego tabletu to można zrozumieć, że szuka zysków ze sprzedaży dodatków dla niego.

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x