OnePlus Nord CE 2 5G

Kolejny smartfon OnePlus zdradza swój wygląd — Nord 2T wygląda… oryginalnie!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

OnePlus w ostatnim czasie bardzo rozkręca się w świecie nieoficjalnych informacji. Wczoraj informowałem Was o tajemniczym modelu matematycznej firmy z super szybkim ładowaniem. Nie możemy zapomnieć też o wzmiance, że realme może przejąć charakterystyczną część OnePlusa. Tym razem skupimy się na… kolejnym smartfonie. Teraz jest to OnePlus Nord 2T, którego wygląd plecków trafił do Sieci. Sam smartfon krąży po Internecie od dłuższego czasu, a teraz możemy zobaczyć design urządzenia. Niewątpliwie jest on unikalny, ale też nawiązuje do pierwszych modeli tego producenta. Dlatego od razu przejdźmy do konkretów.

Wygląd OnePlus Nord 2T to coś zupełnie nowego, ale co znajdziemy wewnątrz?

oneplus nord 2t wyglad specyfikacja

Ciekawa wyspa, prawda? Taka oryginalna, ale jednocześnie niesymetryczna, więc niektórych może irytować. Następca OnePlus Nord 2 (i PAC-MAN), który sam w sobie jest bardzo udanym smartfonem, wyjątkowo odróżnia się od niego designem. Naturalnie nie możemy zapomnieć, że mówimy w głównej mierze o stworzonym renderze na podstawie danych CAD, więc ostateczny wygląd OnePlus Nord 2T może być nieco inny. Jednak rozkład poszczególnych elementów prawdopodobnie będzie zbliżony. Czy ponownie pojawi się piaskowiec, znany ze starszych modeli? Miejmy nadzieję, bo to bardzo ciekawa forma wykończenia.

Niemniej skupmy się teraz na specyfikacji technicznej OnePlus Nord 2T, która pojawiła się wcześniej w Sieci. Samo pojawienie się litery T w nazwie zwiastuje, żeby nie spodziewać się rewolucji względem OnePlus Nord 2. Co prawda wygląd jest zauważalnie inny, ale dane techniczne pozostaną po prostu odświeżone. MediaTek Dimensity 1300 zastąpi 1200, a moc ładowania akumulatora wzrośnie z 65 W do 80 lub 85 W. Nie zmienią się sama pojemność (4500 mAh), a także aparaty (50 MPx, 8 MPx szerokokątny, 2 MPx i 32 MPx selfie).

Zobacz też: Społeczność Android.com.pl wspiera Ukrainę — oto nasza zbiórka. 

Niedawno firma przedstawiła OnePlus Nord 2 CE, który także przeszedł wyraźną odmianę wyglądu względem poprzednika. Niemniej specyfikacja pozostała na podobnym poziomie, więc teoretycznie poznaliśmy nowy model, ale bez rewolucji. OnePlus Nord 2T także zapowiada się na podobny model pod kątem rozwoju. Tylko co Wy o tym sądzicie?

Źródło: Android Authority

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy