Mi Band 6 NFC zaprezentowany

Xiaomi Mi Smart Band 7 coraz bliżej — co nowego? Więcej wszystkiego

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Xiaomi Mi Band, a w Polsce ostatnio Mi Smart Band to ewidentnie legenda, która sprawiła, że dzisiaj inteligentne opaski są po prostu powszechne. Nie dziwi więc fakt, że w drodze jest kolejna generacja, ale czego powinniśmy spodziewać się do Xiaomi Mi Smart Band 7? Zbierając wszystkie plotki w całość, przede wszystkim zwiększenia wszystkiego. Zarówno w kontekście rozmiarów, jak i samej funkcjonalności. W takim razie zobaczmy, co dokładnie szykuje producent, bo jakby nie patrzeć, tradycyjnie warto czekać.

Xiaomi Mi Smart Band 7 coraz śmielej pojawia się w plotkach, czyli nowe informacje w Sieci

xiaomi mi smart band 7 plotki

Niedawno Paweł informował Was o tym, co pojawiło się w pierwszych plotkach związanych z Mi Band 7. Dzisiaj możemy się domyślać, że otrzymamy większy, a dokładniej szerszy wyświetlacz, a więc to pierwszy element, który rośnie. Wskazuje na to docelowa rozdzielczość 192×490 pikseli w miejsce 152×486 pikseli. Jakby nie patrzeć, jest to sensowne, gdyż na wysokość ekran Mi Smart Band 6 (i Mi Smart Band 6 NFC) niejako zbliża się do akceptowalnych wartości. Szczególnie w kontekście uniwersalności, gdyż opaska trafia także na mniejsze, kobiece nadgarstki. Po raz kolejny pojawia się wzmianka o możliwości pojawienia się modułu GPS. Po raz kolejny, gdyż takie plotki pojawiają się już od kilku generacji.

Jeśli faktycznie ujrzymy możliwość rejestrowania naszych tras bez telefonu w kieszeni, to trzeba liczyć na większy akumulator. Ten oczywiście także przewija się w plotkach, ale razem z nim mowa jest o specjalnych trybach oszczędzania energii. Mi Band sam w sobie wytrzymuje długo na jednym ładowaniu, ale oczywiście dodatkowe rozwiązania też potrzebują dodatkowej energii. Jedną z ciekawszych, zapowiadanych nowości ma być analizowanie poziomu snu, aby obudzić nas w możliwie najlepszym momencie w możliwie najbliższym terminie zaplanowanego alarmu.

Zobacz też: Huawei ofiarą polowania na czarownice — firma wspiera Ukrainę od samego początku.

Jak zawsze nie należy spodziewać się ogromnych rewolucji, ale nie taka jest rola serii Mi Band. Sam fakt, że w zeszłym roku do Polski dotarł Mi Smart Band 6 NFC okazało się czymś przełomowym. Czy w tym roku będzie podobnie? Kto wie, może właśnie wspomniany GPS pojawi się w specjalnej odmianie?

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy