W trakcie trwania procesu pomiędzy Apple a Samsungiem na światło dzienne wychodzą co jakiś czas dokumenty z projektami urządzeń planowanych lub niedokończonych, ale istotnych na dany rok. Tym razem do sieci trafiła informacja, że w dokumentach złożonych przed sądem w Kalifornii doszukano się informacji o tablecie oznaczonym jako P10.

Urządzenie miałoby posiadać 11,8 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Ponadto w danych znalazła się informacja o obecności modułu WiFi i łączności LTE. O istnieniu takiego sprzętu pojawiały się pogłoski w sieci w ubiegłym roku, kiedy to domniemywano, że urządzenie będzie miało swoją premierę na targach Mobile World Congress.

Ciekawe jest tylko czy Samsung porzucił ten projekt, czy też możemy niedługo spodziewać się na rynku tabletu ze sporym wyświetlaczem.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.