samsung koncept galaxy s6 s7 lucky

 
Jakiś czas temu pisaliśmy o plotkach dotyczących nowej serii smartfonów Galaxy O od Samsunga. Wczoraj pojawiło się kilka szczegółów w tej sprawie. Samsung Galaxy O5 (pod numerem modelu SM-G550) został wymieniony w benchmarkach. Ujawniona została specyfikacja, która sugeruje, że będzie to urządzenie średniej klasy. (Powyższe zdjęcie w artykule nie przedstawia modelu, o którym mowa).
 
GFXBenchmark wskazuje, że telefon został prawdopodobnie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280 x 720 p, czterordzeniowy procesor Exynos 3475 z chipem Cortex A7 o taktowaniu 1,3 GHz, 8 MP aparat z tyłu (7 MP zwykle okazuje się 8 MP) oraz 5 MP aparat z przodu. Obie kamery będą miały możliwość nagrywania wideo 1080 p. Słuchawka będzie pracowała na systemie Android 5.1.1, który niedługo będzie nieaktualny (nadchodzi przecież wersja 6.0).
 
Benchmark Galaxy O5
 
Ponadto 900 MB RAM oraz 5 GB pamięci wewnętrznej nie zachwycają. Można by się pokusić o stwierdzenie, że będzie to urządzenie nawet z półki niższej niż średnia. Czy wprowadzenie kolejnej serii urządzeń o takich parametrach to dobry krok?
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.