Wyciekł benchmark Samsunga Galaxy O5! Jakie będzie urządzenie z nowej serii O?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
samsung koncept galaxy s6 s7 lucky
Benchmark Galaxy O5

 
Jakiś czas temu pisaliśmy o plotkach dotyczących nowej serii smartfonów Galaxy O od Samsunga. Wczoraj pojawiło się kilka szczegółów w tej sprawie. Samsung Galaxy O5 (pod numerem modelu SM-G550) został wymieniony w benchmarkach. Ujawniona została specyfikacja, która sugeruje, że będzie to urządzenie średniej klasy. (Powyższe zdjęcie w artykule nie przedstawia modelu, o którym mowa).
 
GFXBenchmark wskazuje, że telefon został prawdopodobnie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280 x 720 p, czterordzeniowy procesor Exynos 3475 z chipem Cortex A7 o taktowaniu 1,3 GHz, 8 MP aparat z tyłu (7 MP zwykle okazuje się 8 MP) oraz 5 MP aparat z przodu. Obie kamery będą miały możliwość nagrywania wideo 1080 p. Słuchawka będzie pracowała na systemie Android 5.1.1, który niedługo będzie nieaktualny (nadchodzi przecież wersja 6.0).
 

 
Ponadto 900 MB RAM oraz 5 GB pamięci wewnętrznej nie zachwycają. Można by się pokusić o stwierdzenie, że będzie to urządzenie nawet z półki niższej niż średnia. Czy wprowadzenie kolejnej serii urządzeń o takich parametrach to dobry krok?
 
źródło: sammobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy