Wyciekł benchmark Samsunga Galaxy O5! Jakie będzie urządzenie z nowej serii O?

Newsy

samsung koncept galaxy s6 s7 lucky

 
Jakiś czas temu pisaliśmy o plotkach dotyczących nowej serii smartfonów Galaxy O od Samsunga. Wczoraj pojawiło się kilka szczegółów w tej sprawie. Samsung Galaxy O5 (pod numerem modelu SM-G550) został wymieniony w benchmarkach. Ujawniona została specyfikacja, która sugeruje, że będzie to urządzenie średniej klasy. (Powyższe zdjęcie w artykule nie przedstawia modelu, o którym mowa).
 
GFXBenchmark wskazuje, że telefon został prawdopodobnie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280 x 720 p, czterordzeniowy procesor Exynos 3475 z chipem Cortex A7 o taktowaniu 1,3 GHz, 8 MP aparat z tyłu (7 MP zwykle okazuje się 8 MP) oraz 5 MP aparat z przodu. Obie kamery będą miały możliwość nagrywania wideo 1080 p. Słuchawka będzie pracowała na systemie Android 5.1.1, który niedługo będzie nieaktualny (nadchodzi przecież wersja 6.0).
 
Benchmark Galaxy O5
 
Ponadto 900 MB RAM oraz 5 GB pamięci wewnętrznej nie zachwycają. Można by się pokusić o stwierdzenie, że będzie to urządzenie nawet z półki niższej niż średnia. Czy wprowadzenie kolejnej serii urządzeń o takich parametrach to dobry krok?
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x