Wczoraj pisałem o tym, że Sony w tym roku postanowiło nie wydawać nowego smartfona z klawiaturą QWERTY. Dzisiaj zaś doszukałem się informacji o premierze nowego urządzenia dość nieznanej dla polskich użytkowników firmy o nazwie Pantech, która stworzyła smartfon typu slider z fizyczną klawiaturą.

Telefon posiada 4 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości WVGA, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o częstotliwości 1.5 GHz, a także pięciorzędową klawiaturę, moduł Wi-Fi, GPS oraz Bluetooth. Nie zabraknie również aparatu o matrycy o rozdzielczości 3 megapiksele, a także portu microUSB. Smartfon ma być kontrolowany przez Ice Cream Sandwich. Telefon początkowo ma się znaleźć wyłącznie w ofercie operatora Verizon Wireless.

Źródło: Slashgear

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.