Pantech Star Q – smartfon z klawiaturą QWERTY

Newsy

Wczoraj pisałem o tym, że Sony w tym roku postanowiło nie wydawać nowego smartfona z klawiaturą QWERTY. Dzisiaj zaś doszukałem się informacji o premierze nowego urządzenia dość nieznanej dla polskich użytkowników firmy o nazwie Pantech, która stworzyła smartfon typu slider z fizyczną klawiaturą.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Telefon posiada 4 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości WVGA, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o częstotliwości 1.5 GHz, a także pięciorzędową klawiaturę, moduł Wi-Fi, GPS oraz Bluetooth. Nie zabraknie również aparatu o matrycy o rozdzielczości 3 megapiksele, a także portu microUSB. Smartfon ma być kontrolowany przez Ice Cream Sandwich. Telefon początkowo ma się znaleźć wyłącznie w ofercie operatora Verizon Wireless.

Źródło: Slashgear


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x