Pingwin dostanie dedykowany serial! Colin Farrell w roli głównej

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Nowy film z uniwersum Batmana jest wyświetlany w kinach od blisko tygodnia. Produkcja zgarnia przy tym bardzo dobre recenzje, a beneficjentem takiego stanu rzeczy ma stać się Colin Farrell. Irlandczyk, który wcielił się w postać Pingwina, ma dostać dedykowany spin-off!

Nowy serial od DC – Pingwin Colina Farrella

Pingwin Colin Farrell nowy serial

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami serwis HBO Max zamówił nowy serial, który rozszerzy uniwersum Batmana. Spin-off ma skupiać się na postaci ekscentrycznego złoczyńcy, czyli Pingwina. W czarny charakter ma wcielić się Colin Farrell, który odegrał postać Oswalda Cobblepota w hitowym Batmanie sprzed tygodnia.

Zobacz też: Isle of the Dead – nowy spin-off The Walking Dead skupi się na Maggie i Neganie

Przy okazji poznaliśmy także skład producentów nowego serialu. Są nimi sam Colin Farrell, reżyser Batmana, czyli Matt Reeves oraz Dylan Clark i Lauren LeFranc. Ostatnia z tej czwórki w przeszłości była showrunnerem serialu Impulse, jednak teraz ma skupić się na scenariuszu spin-offu poświęconego Pingwinowi.

Trzeba także pamiętać, że nie jest to produkt wpychany widzom „na siłę”. Colin Farrell oraz wykreowana przez niego postać Pingwina spotkali się z dużą aprobatom krytyków, ale także samych fanów Batmana. Reżyser filmu – Matt Reeves o zbliżającej się produkcji powiedział:

Szansa przyjrzenia się bliżej postaci Pingwina, granej przez Colina dzięki HBO Max powoduje u mnie dreszczyk emocji. Dylan i ja jesteśmy niesamowicie podekscytowani wizją współpracy z Lauren. Ciąg dalszy historii „Oza” potoczy się, gdy ten zyskuje władzę nad Gotham.

Podekscytowanie nową produkcją wyraża także sam Colin Farrell. Aktor przyznał, że serial zagwarantuje widzom spojrzenie na jego postać z innej perspektywy. Dodatkowo zdaniem Irlandczyka dobrze będzie wprowadzić na ulice Gotham trochę „szaleństwa i chaosu”.

W przeszłości w postać Pingwina poza Farrelem wcielali się jeszcze tacy aktorzy jak Danny DeVito, Robim Lord Taylor czy Burgess Meredith. Za stworzenie ekscentrycznego przeciwnika Batmana odpowiada natomiast duet Bob Kane oraz Bill Finger.

Źródło: Games Radar

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy