Grand Theft Auto VI zabierze nas do wielu miast? Najnowsze informacje o grze

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Rockstar kilka tygodni temu oficjalnie poinformował nas, że trwają prace nad Grand Theft Auto VI. Dziś garść nowinek o powstającym tytule opublikował branżowy analityk — Michael Pachter. Czego więc możemy spodziewać się po wyczekiwanym GTA VI?

Miejmy nadzieję, że lata prac nad Grand Theft Auto VI nie pójdą na marne

Grand Theft Auto VI

W przyszłym roku minie dokładnie dekada od premier GTA V. To najwyższa pora, żeby Rockstar wzięło się do roboty i jak najszybciej opublikowało Grand Theft Auto VI. Całe szczęście studio przestało ukrywać się, z tym że takowy tytuł powstaje. Po oficjalnym ogłoszeniu prac nad nową odsłoną serii internet zalała fala doniesień bardziej lub mniej trafnych.

Zobacz też: FIFA 22 – w trybie Ultimate Team nie można już trafić w paczkach piłkarzy z ligi rosyjskiej

Swoje trzy grosze do całej sprawy dorzucił dziś Michael Pachter, który jest znanym analitykiem pracującym na co dzień w Wedbush Securities. Zdaniem Amerykanina prace nad grą trwają od kilku dobrych lat, a za ich przeciągnięcie odpowiada skala gry. Oznacza to, że już wkrótce możemy być świadkami jednej z największych premier w historii branży wirtualnej rozrywki. Oto wszystko, co na temat Grand Theft Auto VI powiedział Pachter:

GTA VI rozwija się już od 2014 roku. Możliwe, że podczas wymyślania fabuły jeszcze nie kodowali gry, ale sam kod jest pisany od 2015 roku. Ludzie są naiwni myśląc, że Rockstar, które zatrudnia dwa tysiące pracowników, pozwoli im siedzieć na tyłkach i klikać palcami. Nie! To grupa ludzi, którzy pracują nad genialną produkcją w postaci Grand Theft Auto VI. Ukończenie tego procesu zajmie łącznie dziesięć lub więcej lat. Powodem takiego przeciągnięcia jest pomieszanie lokacji Vice City, San Andreas, Liberty City oraz jednej europejskiej — Londynu. Fabuła wraz z misjami zabierze nas we wszystkie te miejsca.

Prawdopodobnie będzie to rozrywka na 400 lub 500 godzin. To właśnie skala produkcji Grand Theft Auto VI. Za 60 dolarów Rockstar da nam możliwość szmuglowania narkotyków z Londynu do LA, mijając po drodze Miami. Robią tam naprawdę super rzeczy!

Jeśli zapowiedzi Pachtera nie mijają się z prawdą, GTA VI zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Możliwe, że fani serii będą nawet w stanie wybaczyć producentom aż tak długi proces tworzenia gry. Pamiętajmy jednak, że wciąż nie są to informacje potwierdzone, więc należy patrzeć na nie z przymrużeniem oka.

Źródło: WCCFTECH

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy