Isle of the Dead – nowy spin-off The Walking Dead skupi się na Maggie i Neganie

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Twórcy The Walking Dead jakiś czas temu ogłosili, że aktualnie transmitowany jedenasty sezon serialu będzie jego ostatnim. Finał hitowej serii nastąpi jeszcze w tym roku. Nie oznacza to jednak, że producenci zapomną o tym tytule. Wręcz przeciwnie! Isle of the Dead to najnowszy spin-off cyklu.

Isle of the Dead przybliży nam losy Negana i Maggie

The Walking Dead spin-off Isle of the Dead

Serial The Walking Dead jest tasiemcem, który sięga roku 2010. Wystarczy powiedzieć, że aktualnie tydzień po tygodniu producenci emitują kolejne odcinki jedenastego sezonu serii. Niestety (lub na całe szczęście) jest to ostatni podryg cyklu. Do wyemitowania pozostało już jedynie trzynaście odcinków, po czym poznamy zakończenie całej historii. Niemniej producenci nie zamierzają zamykać całej franczyzy.

Zobacz też: FIFA 22 – w trybie Ultimate Team nie można już trafić w paczkach piłkarzy z ligi rosyjskiej

Wczoraj na oficjalnym profilu The Walking Dead w serwisie Twitter ogłoszono nowy spin-off serii! Serial zatytułowany Isle of the Dead skupi się na losach dwóch czołowych postaci cyklu. Mowa tu o Neganie oraz Maggie. W tych bohaterów wcielają się kolejno Jeffrey Dean Morgan i Lauren Cohan.

Showrunnerem nowego tworu spod szyldu The Walking Dead będzie Eli Jorné. Fabuła serialu ma toczyć się na Manhattanie w Nowym Jorku. Sześcioodcinkowy sezon opowie nam historie Negana oraz Maggie, którzy wspólnie muszą poradzić sobie w nowych warunkach. Apetyty fanów podsyca jeszcze relacja, która wytworzyła się pomiędzy bohaterami na przestrzeni trwania ostatnich sezonów The Walking Dead. Premiera Isle of the Dead została zapowiedziana na rok 2023.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy spin-off serii. Do tej pory byliśmy świadkami powstania takich seriali jak Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond czy Tales of the Walking Dead. Dodatkowo producenci w przeszłości zapowiadali jeszcze stworzenie innych odgałęzień głównego cyklu. Jednakże na ten moment oficjalnie zostaliśmy poinformowani jedynie o premierze Isle of the Dead.

Źródło: Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy