ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OPPO R7 Plus z zestawem akcesorii oraz sygnowany nazwiskami gwiazd FC Barcelony dostępny w bardzo ograniczonej ilości!

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
The R7 Plus FC Barcelona Edition features the club’s insignia as well as a special wallpaper

Oppo wraz z klubem piłkarskim FC Barcelona przygotowało prawdziwą gratkę dla swoich fanów. Od 21 do 25 września codziennie na aukcji będzie pojawiał się kolejny Oppo R7 Plus sygnowany nazwiskami gwiazd klubu z Katalonii: Messiego, Luisa Suareza, Iniesty, Alvesa oraz Neymara. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji FCB. Cała akcja jest częścią partnerstwa nawiązanego pomiędzy Oppo a FC Barceloną. Warto dodać, ze ostatnio aukcja zakończyła się na kwocie 7100$, a w sumie zostało złożonych 153 ofert.

The first auction for an autographed phone, which closed on September 19, received 153 bids globally

Oprócz aukcji charytatywnych Chińczycy dają możliwość swoim fanom wyjazdu do Barcelony w celu obejrzenia spotkania na ich stadionie – Camp Nou. Są dwie drogi żeby wygrać ową wycieczkę. Pierwsza z opcji polega na napisaniu wiadomości na Facebooku z dodaniem hashtaga #OPPOxFCB w pewnym momencie aukcji. Drugą, nieco łatwiejszą jest po prostu zakup dowolnego produktu ze sklepu Oppo w październiku a następnie podzielenie się stanowiskiem na temat produktu dodając tak jak powyżej – hashtag #OPPOxFCB.

Dla tych którzy nie mają ochoty bawić się w aukcje Oppo przygotowało standardową drogę kupna – poprzez sklep internetowy. Przedsprzedaż zostanie uruchomiona już jutro, a R7 Plus w edycji FC Barcelony (już bez podpisów zawodników) będzie można zakupić za kwotę 499 euro.

Co ciekawe, producent pomyślał również o akcesoriach. Oprócz smartfona dostaniemy kij z uchwytem do selfie, pokrowiec, brelok (ala O-Click) oraz bidon z logiem FCB.

oppo r7 plus

Oppo z pewnością zachęci wiele fanów do zakupu, co może choćby potwierdzić zainteresowanie  limitowaną edycją smartfona na aukcjach. Są tu fani FCB?

Źródło: Oppo

Sprawdź najnowsze wpisy