F1 Manager 2022 – nowa gra, która podbije rynek?

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Dziś na oficjalnej stronie Formuły 1 pojawił się post informujący, że latem tego roku na rynek trafi nowa gra sygnowana logo serii wyścigów samochodowych. Produkcja ma nosić tytuł F1 Manager 2022, a za jej tworzenie odpowiedzialne jest studio Frontier Developments.

F1 Manager 2022 – zostań szefem zespołu Formuły 1

F1 Manager 2022

Już tego lata fani wyścigów Formuły 1 będą mogli wcielić się w menadżera swojego ulubionego zespołu. Studio Frontier Developments odpowiedzialne za powstanie takich tytułów jak Elite Dangerous, Planet Coaster czy Planet Zoo wypuści na rynek nową grę. Zatytułowany F1 Manager 2022 produkt będzie w pełni licencjonowany przez FIA.

Zobacz też: Ubisoft i Take-Two kolejnymi firmami, które wycofują się z rosyjskiego rynku

Gra pozwoli nam na wejście w rolę menadżera zespołu F1. Ze swojego stanowiska będziemy mogli doglądać najmniejszych szczegółów składających się na końcowy sukces naszych kierowców. W grę wchodzi tu ulepszanie bolidów, negocjowanie kontraktów i budżetów, rozwój infrastruktury oraz przede wszystkim zarządzanie grupą ludzi podczas wirtualnych wyścigów. Ross Brawn, który z sukcesami kierował zespołem Ferrari w latach 1996-2006 o powstającej grze powiedział:

To cudowne obserwować, jak F1 Manager 2022 nabiera kształtów, oraz że ludzie ekscytują się tym tytułem. Na własnej skórze przekonałem się, że zarządzanie zespołem jest ogromnym wyzwaniem. Jednak z pewnością daje to też dziką satysfakcję. Cykl F1 Manager to znakomita okazja dla kibiców, żeby móc wejść w buty szefa zespołu, a potem wynieść z tego cenne doświadczenia. Jestem pewien, że dzięki praktyce oraz sukcesom studia Frontier w kontekście gier o zarządzaniu, nowy tytuł sprawi, że fani będą zadowoleni.

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na stronie Formuły 1, gra ma zadebiutować latem tego roku. W F1 Manager 2022 będziemy mogli zagrać na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz komputerach osobistych (Steam i Epic Games).

Zapisz się na kartach historii wyścigów Formula 1® w oficjalnej, licencjonowanej grze F1® Manager 2022. Wybierz swój zespół i zostań szefem drużyny wybranej z pełnej listy pracowników i kierowców na sezon 2022.

Opis gry z profilu na Steam

Źródło: Formuła 1

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy