Parę dni temu pisałem w jednym z newsów (link) o tym, że Apple będzie musiało przeprosić Samsunga na swojej stronie internetowej za publikowanie kłamliwych informacji dotyczących Galaxy Tab 10.1, ponieważ tablet Samsunga nie jest aż taki „cool” jak urządzenie z nadgryzionym jabłuszkiem w logo.

Prawdopodobnie jednak do tego nie dojdzie. Londyński sąd zgodził się, aby oficjalne przeprosiny zostały przesunięte na październik. Dzięki takiemu odroczeniu Apple będzie mogło odwołać się od wyroku sędziego i nie burzyć wizerunku minimalistycznej i idealnej strony koncernu. Jedynym warunkiem jest jednak to, że prawnicy będą musieli udowodnić, że iPad nie jest, aż taki fajny jak to stwierdził sędzia.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.