Lenovo zaoferuje ostatnią aktualizację dla Ideapad K1

Newsy

Tym razem mam w jednym artykule zarówno dobrą, jak i złą wiadomość dla użytkowników Lenovo Ideapad K1. Może na początek zacznę od gorszej informacji. Otóż producent zdecydował, że nie zamierza już więcej sprzedawać tego urządzenia, ani go wspierać. Jak stwierdził portal Androidpolice.com „firma skończyła z tym modelem”.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dobrą zaś wiadomością jest to, że producent zdecydował się na opublikowanie czystej, niezmodyfikowanej wersji Ice Cream Sandwich dla K1. Aktualizacja będzie nieobowiązkowa i zależna wyłącznie od woli posiadacza tabletu. Niestety i również ta wiadomość kryje w sobie dość istotny, niezbyt miły szczegół. Osoby, które zdecydują się ją zainstalować stracą dostęp do Google Play. Dla przypomnienia dodam, że ostatnim updatem dla tego urządzenia był Honeycomb 3.2.

Więcej informacji na ten temat oraz paczka z ICS-em do pobrania znajduje się tutaj: http://forums.lenovo.com/t5/IdeaPad-Slate-Tablets-Knowledge/Ice-Cream-Sandwich-Android-4-Vanilla/ta-p/808729.

Źródło: Androidpolice


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x