Samsung przywraca usługę uniwersalnego wyszukiwania do GS3

Newsy

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W zeszłym tygodniu Samsung usunął w aktualizacji dla międzynarodowej wersji Galaxy S III funkcję uniwersalnego wyszukiwania, która służyła do wyszukiwania danych w pamięci urządzenia za pomocą wyszukiwarki Google. O tej sprawie pisaliśmy już jakiś czas temu tutaj.

Okazało się jednak, że usunięcie tej funkcji było błędem, ponieważ sprawa dotyczyła tylko amerykańskich, a nie wszystkich konsumentów. W związku z czym w piątek koncern wydał kolejną aktualizację, która przywraca tą funkcjonalność dla osób mieszkających poza USA, a ponadto wprowadza kolejne poprawki stabilności. Update waży 5 MB i jest dostępny over-the-air, dlatego jeżeli pobraliście wcześniejszą aktualizację, warto ściągnąć również jej najnowszą wersję.

Źródło: intomobile.com

 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x