Samsung przywraca usługę uniwersalnego wyszukiwania do GS3

Cezary Zapała 2012-07-30

 

W zeszłym tygodniu Samsung usunął w aktualizacji dla międzynarodowej wersji Galaxy S III funkcję uniwersalnego wyszukiwania, która służyła do wyszukiwania danych w pamięci urządzenia za pomocą wyszukiwarki Google. O tej sprawie pisaliśmy już jakiś czas temu tutaj.

Okazało się jednak, że usunięcie tej funkcji było błędem, ponieważ sprawa dotyczyła tylko amerykańskich, a nie wszystkich konsumentów. W związku z czym w piątek koncern wydał kolejną aktualizację, która przywraca tą funkcjonalność dla osób mieszkających poza USA, a ponadto wprowadza kolejne poprawki stabilności. Update waży 5 MB i jest dostępny over-the-air, dlatego jeżeli pobraliście wcześniejszą aktualizację, warto ściągnąć również jej najnowszą wersję.

Źródło: intomobile.com

 Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

 • bartsim

  Właśnie wczoraj zauważyłem, że pojawiła się nowa wersja Omega ROM (v. 11) i w changelogu widnieje właśnie ta funkcja (czyli wyszukiwarka danych na smartfonie) – jako jedna z kilku zresztą..

 • Daviii

  Kiedy będzie recenzja Galaxy S III?

  • zapper

   Już niedługo będzie. Wystąpiły drobne problemy, także potrzebujemy około tygodnia na pełną recenzję 🙂

 • kriss l

  no poki co na Polske jeszcze nic nie ma

 • krzyssp

  Jasne, a zanim skończą wyjdzie kolejna aktualizacja -_-x