W zeszłym tygodniu Samsung usunął w aktualizacji dla międzynarodowej wersji Galaxy S III funkcję uniwersalnego wyszukiwania, która służyła do wyszukiwania danych w pamięci urządzenia za pomocą wyszukiwarki Google. O tej sprawie pisaliśmy już jakiś czas temu tutaj.

Okazało się jednak, że usunięcie tej funkcji było błędem, ponieważ sprawa dotyczyła tylko amerykańskich, a nie wszystkich konsumentów. W związku z czym w piątek koncern wydał kolejną aktualizację, która przywraca tą funkcjonalność dla osób mieszkających poza USA, a ponadto wprowadza kolejne poprawki stabilności. Update waży 5 MB i jest dostępny over-the-air, dlatego jeżeli pobraliście wcześniejszą aktualizację, warto ściągnąć również jej najnowszą wersję.

Źródło: intomobile.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.