Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

W zeszłym tygodniu Samsung usunął w aktualizacji dla międzynarodowej wersji Galaxy S III funkcję uniwersalnego wyszukiwania, która służyła do wyszukiwania danych w pamięci urządzenia za pomocą wyszukiwarki Google. O tej sprawie pisaliśmy już jakiś czas temu tutaj.

Okazało się jednak, że usunięcie tej funkcji było błędem, ponieważ sprawa dotyczyła tylko amerykańskich, a nie wszystkich konsumentów. W związku z czym w piątek koncern wydał kolejną aktualizację, która przywraca tą funkcjonalność dla osób mieszkających poza USA, a ponadto wprowadza kolejne poprawki stabilności. Update waży 5 MB i jest dostępny over-the-air, dlatego jeżeli pobraliście wcześniejszą aktualizację, warto ściągnąć również jej najnowszą wersję.

Źródło: intomobile.com

 
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.