LG oficjalnie prezentuje metalowy model Class – nowy wyznacznik designu?

Newsy

lg class oficjalnie premiera prezentacja metal aluminium

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nastał ten dzień, gdy ostatni znany – wręcz mainstreamowy – producent urządzeń mobilnych zdecydował się porzucić plastik, ale nie zrezygnował z charakterystycznego dla siebie elementu. W takim razie, po zapowiadanej konferencji, LG zaprezentowało model Class. Co w nim wyjątkowego?

 

Ano okazuje się, że niewiele. Z dnia na dzień, po zapowiedzeniu dzisiejszego wydarzenia, danie główne traciło na smaku. Na początku Class miał być smartfon mierzącym się z najlepszymi smartfonami z serii Galaxy A. Teraz okazuje się, że faktycznie to konkurent tej rodziny Samsunga, ale już modeli niżej stawianych. W takim razie poznajmy specyfikację, którą już tak naprawdę wczoraj Wam prezentowaliśmy:

 

  • 5-calowy wyświetlacz 720p;
  • układ Snapdragon 410;
  • 2 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD do 2 TB);
  • aparat 13 MPx;
  • LTE, NFC, Bluetooth 4.1;
  • akumulator o pojemności 2050 mAh;
  • Android 5.1.1 Lollipop.

 

Typowy średniak? Alternatywa dla Moto G? Wszystko na to wskazuje, ale oczywiście wisienką na torcie jest metalowa obudowa. LG tradycyjnie postanowiło umieścić klawisze na tyle, pod aparatem, ale tym razem one wystają ponad tylną pokrywę, której oczywiście nie zdejmiemy.

 

Jednak najprawdopodobniej, patrząc po Waszych komentarzach, największą bolączką Class jest jego design. Domyślam się, że nie chcielibyście zobaczyć podobnego rozwiązania w chociażby G5? W takim razie, co byście zmienili, a czego nie ruszali w tym projekcie?

 

 

źródło: androidcentral


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x