Sony nie wyda smartfona z QWERTY w tym roku

Newsy

Jak poinformował John Cooper, manager produktu UK Sony Mobile w tym roku koncern nie zamierza wyprodukować urządzenia z fizyczną klawiaturą QWERTY. Jest to zatem podobna decyzja na jaką jakiś czas temu zdecydowało się HTC.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Manager tłumaczy tą decyzję tym, że użytkownicy wolą kupować duże dotykowe wyświetlacze, zaś grono odbiorców, którzy zainteresowaliby się smartfonem z fizyczną klawiaturą jest znacznie mniejsze. Jak zatem widać rynek takich telefonów pustoszeje, być może znajdzie się w końcu producent, który zdecyduje się wykorzystać tę niszę, ale jeżeli to nastąpi to raczej nie w tym roku.

Uważacie, że jest to dobry ruch japońskiego koncernu? Czy raczej należycie do gronu osób, które woą korzystać z klawiatury QWERTY w telefonie?

Źródło: Sony UK FanPage


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x