Samsung pozazdrościł Apple planu Upgrade Program? Teraz smartfony będziemy brać w leasing!

Newsy

iphone upgrade plan premium samsung

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czym jest leasing każdy wie. Forma płatności zbliżona do ratalnej, ale z jedną różnicą: produkt należy do firmy „wynajmującej”. Właśnie coś w tym stylu przedstawiło Apple i nazwało Upgrade Program. Teraz iPhone’y można kupować z umową i niekoniecznie wiązać się z operatorem.

 

Jak to działa? Bardzo prosto – wybieramy upragnionego smartfona od Apple i zamiast płacić kilkaset dolarów na raz to możemy co miesiąc płacić część tej kwoty, a także mieć gwarancję corocznej wymiany modelu na nowszy. Mało tego, w cenie dostajemy również rozszerzoną gwarancję AppleCare+. Brzmi ciekawie? Dla niektórych tak, a z pewnością dla Samsunga, gdyż już pojawiają się plotki mówiące, że Koreańczycy również chcą zaproponować swoim klientom podobny plan. Niestety, ale szczegółów jeszcze nie poznaliśmy i nie wiemy które modele zostaną uwzględnione w Apple Upgrade Program wydanym przez Samsunga. Najprawdopodobniej leasing smartfonów będzie dotyczył tylko modeli z najwyższej półki, ale w jaki sposób Koreańczycy będą gwarantować wymianę urządzenia mobilnego? W końcu, być może, za rok nie ujrzymy Samsunga Galaxy S6 Edge+?

 

Pytań i wątpliwości jest wiele toteż nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na oficjalne informacje. Niestety, w Polsce jeszcze – teoretycznie – nie znamy leasingu smartfonów, ale czy takie programy miałyby u nas sens? Być może zaoszczędzilibyśmy wiele na umowach u operatorów?

 

 

źródło: Phone Arnea


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x