ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wyciekły rendery kolejnego smartfona od OnePlus!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
One Plus Mini

 
Na początku sierpnia, współzałożyciel OnePlus Carl Pei powiedział, że jego firma pracuje nad kolejnym smartfonem, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Uniknął on jednak odpowiedzi, o specyfikację oraz jak słuchawka zostanie wyceniona. Stwierdził jedynie, że może mieć lepsze parametry od OnePlus 2…..albo i nie! Ten enigmatyczny postulat nie wiele zdradzał, aczkolwiek pojawiały się przecieki, że może także chodzić o wersję mini słynnego flagowca. Prawdopodobnie dzisiejszy wyciek taki telefon nam pokazuje.
 
One Plus Mini
 
Dzięki uprzejmości chińskiej strony Mobile-dad, dwa rendery uwidaczniają nam urządzenie zarówno znane jak i obce. Z przodu smartfon przypomina design charakterystyczny dla firmy. Natomiast z tyłu widać przykładowo okrągły czytnik linii papilarnych, a także dwie kamery w połączeniu z podwójnym LED. Na dole możemy zobaczyć głośnik i mikrofon. Telefon wydaje się mieć nieco bardziej zaokrąglony profil niż tegoroczny flagowiec i wydaje się dość smukły.
 
Żadne inne dodatkowe informacje nie zostały dostarczone przez źródło wycieku, aczkolwiek mówi się o cenie 249 $ za urządzenie. Czy faktycznie obrazki przedstawiają OnePlus Mini? Okaże się wkrótce, czekacie?
 
źródło: mobile-dad, phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy