Intel przygotowuje już Jelly Bean pod procesory Atom

Newsy

Znany koncern produkujący procesory w ostatnich miesiącach skupiał się głównie na pracach związanych z nową generacją ultrabooków z Windowsem 8. Na szczęście, jak się okazuje nie zapomniał również o urządzeniach bazujących na systemie Android z Atomami na pokładzie. Intel potwierdził, że pracuje już nad wprowadzeniem Jelly Bean dla modeli wyposażonych w jego procesory. Do tej pory smartfony działały z Androidem Gingerbread, a tylko nieliczne wyjątki z Ice Cream Sandwich.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niestety data wprowadzenia aktualizacji jest nieznana.

Źródło: Engadget


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x