Xperia J zadebiutuje już wkrótce?

Newsy

xperiaj_1-635x476
Ostatnie doniesienia wskazują na to, że Sony zamierza niebawem odświeżyć swoją serię smartfonów Xperia. Kilka dni temu informowaliśmy Was o pierwszych zdjęciach modelu Mint, który ma zastąpić Xperię S na miejscu flagowego urządzenia japońskiego producenta. Niedawno do Sieci przedostała się fotografia, która według źródeł ma przedstawiać smartfon Xperia J w trzech różnych wariantach kolorystycznych.

Model ten ma być kierowany raczej na niższą półkę cenową, co dostrzegalne jest między innymi w specyfikacji technicznej. Sercem smartfona będzie jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, ekran urządzenia ma posiadać przekątną 4″ i oferować rozdzielczość WVGA (800×480), a aparat ma pozwalać na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 5 MPx. Całością będzie zarządzał Android w wersji 4.0.4 IceCream Sandwich. Nowa Xperia J jest wykonana niemal w całości z plastiku, lecz musimy przyznać, że wizualnie prezentuje się całkiem atrakcyjnie – wersja czarna i biała przypadły nam do gustu trochębardziej niż różowa, ale wierzymy, że i ona znajdzie swoich nabywców.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x