ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czy skaner linii papilarnych to technologia dla każdego? Pewna firma twierdzi, że tak!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Umi Fair

 
Firma Umi pokazała kilka ciekawych smartfonów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Przedsiębiorstwo kierowało swoje poszczególne produkty do konkretnych grup osób. Na przykład Umi Iron było przystępnym telefonem z metalową obudową i dobrymi parametrami. Z drugiej strony, Umi Hammer S to urządzenie dla tych, którzy nie chcieli się martwić o jego uszkodzenia podczas użytkowania. Teraz spółka powraca z nowym smartfonem, zwany jako UMI Fair. Tym razem, chiński producent stara się przyciągnąć klientów, który chcielibyśmy mieć czytnik linii papilarnych w swoim urządzeniu.
Atrakcją tej słuchawki jest właśnie wspomniana technologia. Czujnik znajduje się z tyłu obudowy. Firma twierdzi, że jest to idealne miejsce dla codziennego odblokowania urządzenia. Ponadto działa ona szybciej niż konkurencyjne pomysły. Dodatkowo dokładność i precyzja czytnika wynosi 99%.
 
Umi Fair
 
Pozostałe parametry Umi Fair to czterordzeniowy procesor MT6735, 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Telefon wyposażony jest w 5-calowy ekran o rozdzielczości 720 p. Ramka wykonana jest ze stali nierdzewnej, aby zapewnić większą wytrzymałość. Z tyłu obudowy znajdziemy również aparat 13 MP, z przodu natomiast 2 MP. Pojemność baterii nie jest zbyt duża, bo wynosi 2000 mAh. Smartfon będzie w sprzedaży od 25 września.
Czy faktycznie czytnik linii papilarnych jest tak istotny w smartfonie?
 
źródło: gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy