HTC zamierza wydać kolejny smartfon z serii One X. Tym razem obok HTC One XL we wrześniu ma zadebiutować One X+. Urządzenie ma być przede wszystkim ulepszoną wersją flagowego produktu tajwańskiej firmy, która ma zadowolić bardziej wymagających użytkowników. Smartfon będzie tak naprawdę kopią znanego nam One X ale z lepszym procesorem. Urządzenie ma być wyposażone w nVidia Tegra 3 Plus, która ma być podkręcona do 1.7 GHz. Telefon ma trafić na rynek po wakacjach, ale niestety początkowo tylko dla klientów amerykańskiego T-Mobile.

Uważacie, że to dobry ruch ze strony HTC? Czy wprowadzenie bliźniaczych urządzeń na rynek będzie wpływało na ich wizerunek pozytywnie czy negatywnie?

Źródło: tmonews

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.