HTC wprowadzi nową wersję One X

Newsy

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

HTC zamierza wydać kolejny smartfon z serii One X. Tym razem obok HTC One XL we wrześniu ma zadebiutować One X+. Urządzenie ma być przede wszystkim ulepszoną wersją flagowego produktu tajwańskiej firmy, która ma zadowolić bardziej wymagających użytkowników. Smartfon będzie tak naprawdę kopią znanego nam One X ale z lepszym procesorem. Urządzenie ma być wyposażone w nVidia Tegra 3 Plus, która ma być podkręcona do 1.7 GHz. Telefon ma trafić na rynek po wakacjach, ale niestety początkowo tylko dla klientów amerykańskiego T-Mobile.

Uważacie, że to dobry ruch ze strony HTC? Czy wprowadzenie bliźniaczych urządzeń na rynek będzie wpływało na ich wizerunek pozytywnie czy negatywnie?

Źródło: tmonews


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x