Huawei Nexus 6P dostępny z ogromną ilością pamięci wewnętrznej!

Newsy

huawei nexus

Nadchodzące zapowiedzi Nexusów zaczynają ekscytować coraz bardziej. Internet zaczyna powoli przebierać od informacji pochodzących z rozmaitych przecieków, lecz wciąż są to wiadomości niewystarczające największym fanom. Tym razem zajmiemy się Nexusem pochodzącym ze stajni Huawei i jego wielkością pamięci wewnętrznej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Kiedy już nareszcie znamy dokładną datę i godzinę konferencji Google, możemy odetchnąć z ulgą i zacząć wielkie odliczanie. Zanim jednak kompletnie oddamy się tej czynności, zerknijmy jeszcze na to, jakie wersje może nam zaoferować Huawei Nexus 6P. Według najnowszych danych, model przygotowywany przez Huawei będzie dostępny w następujących opcjach: 32, 64 oraz 128 GB. Niestety nie wiadomo jeszcze jak duże będą między nimi różnice cenowe. Nie zmienia to jednak faktu, że takie wartości powinny zadowolić każdego użytkownika, a brak slotu na karty microSD tłumaczony jest korzystaniem z chmury.

 

Z drugiej strony mamy LG Nexus 5X dostępnego w wersji 16 bądź 32 GB. Widać więc jasno, że potrzebujący większej przestrzeni dyskowej na pewno nie spojrzą w kierunku modelu przygotowywanego przez LG. Choć to jeszcze nie koniec. Pamiętajmy, że wszystko rozwiąże się już 29 września.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x