huawei nexus

Nadchodzące zapowiedzi Nexusów zaczynają ekscytować coraz bardziej. Internet zaczyna powoli przebierać od informacji pochodzących z rozmaitych przecieków, lecz wciąż są to wiadomości niewystarczające największym fanom. Tym razem zajmiemy się Nexusem pochodzącym ze stajni Huawei i jego wielkością pamięci wewnętrznej.

 

Kiedy już nareszcie znamy dokładną datę i godzinę konferencji Google, możemy odetchnąć z ulgą i zacząć wielkie odliczanie. Zanim jednak kompletnie oddamy się tej czynności, zerknijmy jeszcze na to, jakie wersje może nam zaoferować Huawei Nexus 6P. Według najnowszych danych, model przygotowywany przez Huawei będzie dostępny w następujących opcjach: 32, 64 oraz 128 GB. Niestety nie wiadomo jeszcze jak duże będą między nimi różnice cenowe. Nie zmienia to jednak faktu, że takie wartości powinny zadowolić każdego użytkownika, a brak slotu na karty microSD tłumaczony jest korzystaniem z chmury.

 

Z drugiej strony mamy LG Nexus 5X dostępnego w wersji 16 bądź 32 GB. Widać więc jasno, że potrzebujący większej przestrzeni dyskowej na pewno nie spojrzą w kierunku modelu przygotowywanego przez LG. Choć to jeszcze nie koniec. Pamiętajmy, że wszystko rozwiąże się już 29 września.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.