Xiaomi Mi 4c – im więcej wiesz, tym bardziej chcesz!

Newsy

xiaomi mi4 mi4c itd

Xiaomi Mi 4c należy do tego gatunku smartfonów, który oferuje tak wiele za tak niewiele. Świetny stosunek jakości do ceny już od dawna charakteryzuje smartfony chińskiego producenta. Dlatego też tym bardziej cieszy fakt, że sami założyciele marki Xiaomi dzielą się z użytkownikami najważniejszymi informacji dotyczącymi zbliżającego się smartfona. Jest coraz lepiej!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Ważną rzeczą jaką należy wspomnieć już na samym początku to obecność dwóch slotów SIM. Nie byłoby w tym nic wielkiego, gdyby nie fakt, że obydwa obsługują łączność 4G LTE, co w różnych wersjach modeli Xiaomi nie jest to wcale takie oczywiste. W Xiaomi Mi 4c zastosowano również technologię wybudzania i gaszenia ekranu za pomocą podwójnego puknięcia w ekran.

 

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną to w nasze ręce dostanie się Snapdragon 808 w towarzystwie Adreno 418. Pojawi się kilka opcji dotyczących pamięci: jedna z nich to zestaw 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, druga to 3 GB RAM i 32 pam. wew., trzecia zaś to 3 GB RAM i aż 64 pam. wew.  Smartfon posiada 5 calowy ekran 1080p, 13 megapikselowy aparat główny oraz 5 megapikselową kamerkę przednią. Całość pracować będzie na Androidzie Lollipop w wersji 5.1 z nakładką MIUI 7, a smartfona przy życiu utrzymywać będzie bateria o pojemności 3080 mAh.

 

Oficjalna zapowiedź przez Xiaomi nastąpi już 22 września. Najbardziej zastanawiająca jest cena. Jeśli będzie na odpowiednim poziomie, smartfon ten skutecznie podniesie firmie sprzedaż.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x