Na rynek już niedługo wyjdzie kolejny tablet, który będzie chciał podbić serca użytkowników nie tylko niską ceną, ale i również dodatkami, które mają go wyróżnić spośród wielu innych urządzeń. Producent postanowił wydać na rynek tablet, który łączy ze sobą trzy najważniejsze urządzenia na wakacje, tj. tablet, GPS i telewizję.

Specyfikacja tabletu prezentuje się następująco. Kiano Core II został wyposażony w 7 calowy pojemnościowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Pod obudową zaś skrywa procesor Telechips 8923 o częstotliwości 1.2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Ponadto nie zabraknie również 4 GB pamięci wewnętrznej, slotu na karty microSD oraz baterii o pojemności 3000 mAh. Tablet posiada też dwie kamerki o matrycy o rozdzielczości kolejno 2 megapiksele i 0,3 megapiksela, moduł WiFi,  4 poziomowy G-sensor, port USB, wyjście HDMI oraz dostęp do Google Play. Tak jak wspomniałem dodatkowo ma posiadać moduł dla telewizji DVB-T oraz GPS. Urządzenie ma być kontrolowane przez Androida 4.0.

Urządzenie wyceniono na 599 złotych. Ma być dostępne w Media Markcie, Saturnie i Euro RTV AGD.

Źródło: Informacja prasowa

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.