lg class

Jeszcze przed weekendem dowiedzieliśmy się pewnych informacji na temat zbliżającego się LG Class i mieliśmy okazję obejrzeć kilka zdjęć. Do Internetu trafiły jednak kolejne rewelacje, które nie dość, że dementują wcześniejsze doniesienia to na dodatek wywołują element zaskoczenia. Czy LG Class to smartfon z klasą?

Do Sieci trafiło zdjęcie przedstawiające specyfikację smartfona od LG. Jeśli wcześniej myśleliśmy o 5 bądź 5,7 calowym ekranie oraz Snapdragonie 615 musimy zaktualizować swoje informacje i pogodzić się z nowymi plotkami. LG Class ma posiadać 5 calowy wyświetlacz HD i być napędzany przez MSM8916 Snapdragona 410, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz. Słuchawka będzie wyposażona w 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzenia za pomocą karty microSD.

lg class spec

Możliwości fotograficzne zostaną zaprezentowane przez zestaw aparatów: tylny z matrycą wielkości 13 megapikseli oraz 8 megapikselowy umieszczone na froncie urządzenia. Całość będzie pracować na Androidzie Lollipop w wersji 5.1, a za czas pracy LG Class odpowiedzialna stanie się bateria o pojemności 2050 mAh.

lg class dół

Czy ta specyfikacja okaże się tą prawdziwą? Cóż, pozostaje czekać na oficjalne stanowisko LG. Już jutro, czyli 21 września.

źródło: GSM Arena