blackberry venice oficjalne zywa real android bb 21132

Blackberry Venice będzie smartfonem, który wprowadzi nieco świeżości i kolorytu na rynku. Duży wyświetlacz połączony z klawiaturą, a do tego konstrukcja typu slider już od dawna nie była widoczna na ulicach. Czy to urządzenie ma szansę osiągnąć sukces? Przekonajmy się o tym oglądając to wideo!

 

Ostatnio w Internecie pojawiły się zdjęcia nadchodzącego modelu od Blackberry. Tym razem będzie dynamiczniej, bo czeka na nas film prezentujący działania Venice i ukazujący go ze wszystkich stron. Zobaczymy więc, że smartfon posiada zewnętrzny, fizyczny spust migawki aparatu, duży głośnik na froncie oraz nieco odstający obiektyw z tyłu urządzenia. Najważniejszą jednak cechą Blackberry Venice jest fizyczna klawiatura, która chowa się za ekranem. Co więcej, na klawiszach została zastosowana specjalna technologia pozwalająca na przewijanie widocznych treści na ekranie poprzez przesuwanie palca na klawiaturze.

 

 

Zobaczymy też jak wygląda Android w wykorzystaniu przez Blackberry. Wideo jednak nie pokazuje w tym aspekcie za wiele, natomiast widzimy Blackberry Device search, czyli uniwersalną wyszukiwarką, dzięki której znajdziemy wszystko w jednym miejscu. Ponadto została również potwierdzona informacja dotycząca slotu na kartę microSD.

 

Niestety nie ma jeszcze żadnych wieści na temat orientacyjnej daty pojawienia się Blackberry Venice ani jego ceny. Pozostaje czekać na kolejne rewelacje i mieć nadzieję, że będziemy się dowiadywać coraz więcej. Wszak smartfon zapowiada się świetnie!

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.