xperia-int

Do Sieci przedostały się dziś pierwsze zdjęcia przedstawiające nadchodzący smartfon Sony o nazwie kodowej Mint. Musimy przyznać, że prezentuje się on niezwykle interesująco, nie tylko ze względu na ciekawy design, ale też dzięki pierwszorzędnej specyfikacji technicznej.

Nowy członek rodziny Xperia będzie pierwszym smartfonem Sony wyposażonym w ekranowe przyciski systemowe, które zagoszczą na wyświetlaczu 4,3″ o rozdzielczości 720p (1280×720). Sercem Mint ma być dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, a wbudowany aparat pozwoli na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 13 MPx. W tym modelu Sony powrócił do stosowania slotu na karty microSD w swoich smartfonach, co zapewne ucieszy wielu użytkowników.

Sony Xperia Mint traf na rynek w trzecim kwartale bieżącego roku i będzie przez jakiś czas flagowym modelem japońskiego producenta. Jak sądzicie, czy będzie on w stanie konkurować z obecnymi już od jakiegoś czasu w sprzedaży HTC One X i Galaxy S3? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

xperia-mint-front
xperia-mint-back

źródło: mobile-review.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski