Google rozesłało zaproszenia na konferencję w San Francisco

Paweł Bilski Newsy 2015-09-19

android-marshmallow-3_0

 

Chwila na którą wiele osób czeka zbliża się wielkimi krokami. Google rozesłało właśnie zaproszenia na konfrencję która odbędzie się 29 września w San Francisco. Na zapowiadanym wydarzeniu spodziewamy się przede wszystkim prezentacji nowego Androida 6.0 Marshmallow, chociaż głównym punktem programu powinny być nowe Nexusy.

 

Zobaczymy zapewne duet dwóch nowych nexusów – LG Nexus 5X oraz Huawei Nexus 6P. Specyfikacja powyższych krąży po sieci już od jakiegoś czasu, o czym was regularnie informujemy. Dla przypomnienia, pierwszy z powyższych będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 808, 2 GB RAM, 5.2 calowy wyświetlacz FULL HD, 12.3 MP aparat oraz czytnik linii papilarnych.

 

Produkcja za którą odpowiada Huawei może pochwalić się Snapdragonem 810, 3 GB RAM, wyświetlaczem 5.7 cala QHD. Warto wspomnieć, że będzie to pierwszy smartfon z linii Nexus stworzony przez Chińczyków.

 

Czeka nas zatem bardzo ciekawe wydarzenie. Wreszcie przyjdzie nam zobaczyć nowego Androida w akcji, i to na nowych urządzeniach promowanych przez Google.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x