ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola Droid Razr HD już niedługo?

Autor: Jarosław Biały Kategoria: Newsy

Pomimo tego, że Motorola Droid Razr zaskoczyła nas swoim designem i możliwościami w momencie, gdy wchodziła na rynek smartfonów, czas by pojawiła się jej następczyni, ulepszona wersja, którą można by było porównywać z takimi telefonami jak Samsung Galaxy S III czy HTC One X. Wygląda na to, że nie będziemy musieli długo czekać na odpowiedź koncermu Motorola. Jak już pisaliśmy wcześniej chodzi o model Razr HD.

Model XT926 (bo takie oznaczenie modelu posiadać będzie Razr HD) został właśnie zatwierdzony przez Federalną Komisję Łączności (FCC), co otwiera mu możliwość wejścia na rynek smartfonów. Telefon jest zaopatrzony w technologię NFC oraz został przystosowany do obsługi 4G. Oprócz tego obsługuje standard GSM i WCDMA, co oznacza, że nie jest skierowany tylko na rynek amerykański.

Jak pisaliśmy wcześniej, urządzenie będzie wyposażone w wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz i prawdopodobnie w aparat o rozdzielczości 13 MPx. Razr HD będzie działała na Androidzie 4.0, ale na pewno jako jeden z pierwszych modeli Motoroli otrzyma aktualizację do Jelly Bean.

Co myślicie o nowym smart fonie od Motoroli? Piszcie w komentarzach!

Źródło:androidguys.com

Sprawdź najnowsze wpisy