Motorola Droid Razr HD już niedługo?

Newsy

Pomimo tego, że Motorola Droid Razr zaskoczyła nas swoim designem i możliwościami w momencie, gdy wchodziła na rynek smartfonów, czas by pojawiła się jej następczyni, ulepszona wersja, którą można by było porównywać z takimi telefonami jak Samsung Galaxy S III czy HTC One X. Wygląda na to, że nie będziemy musieli długo czekać na odpowiedź koncermu Motorola. Jak już pisaliśmy wcześniej chodzi o model Razr HD.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Model XT926 (bo takie oznaczenie modelu posiadać będzie Razr HD) został właśnie zatwierdzony przez Federalną Komisję Łączności (FCC), co otwiera mu możliwość wejścia na rynek smartfonów. Telefon jest zaopatrzony w technologię NFC oraz został przystosowany do obsługi 4G. Oprócz tego obsługuje standard GSM i WCDMA, co oznacza, że nie jest skierowany tylko na rynek amerykański.

Jak pisaliśmy wcześniej, urządzenie będzie wyposażone w wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz i prawdopodobnie w aparat o rozdzielczości 13 MPx. Razr HD będzie działała na Androidzie 4.0, ale na pewno jako jeden z pierwszych modeli Motoroli otrzyma aktualizację do Jelly Bean.

Co myślicie o nowym smart fonie od Motoroli? Piszcie w komentarzach!

Źródło:androidguys.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x